Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők miért ítélik ezt el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ítélik ezt el?

Figyelt kérdés

Sokan a nagy melleket szeretik, sokan a kerek feneket. Van akinek a nagy pénisz fontos, van akinek a magas és/vagy sportos test, de van aki csak a kék szeműekre bukik stb. Ez a testi jellemzők párválasztásnál előtérbe kerülnek (aki azt mondja hogy nem, az még magát is csak áltatja). Nyilván több tényező együttesen alakítja ki, hogy ki mennyire vonzó a szemünkben, és a belső is nagyon fontos.


Viszont vannak olyan dolgok, amik ismerkedésnél nem derülnek ki, csak majd később. Miért olyan sértő, ha valaki az ilyesmire rákérdez(?), vagy esetleg nem mondja el hogy neki milyen tetszik, de kér az adott testrészről egy képet?


Gondolok most a szeméremtestre. Nekem például az tetszik nagyon, ha a lánynak kimondottan nagy a csiklója. Mondhatjátok, hogy nem ez alapján kéne párt választani. Oké, nyilván nem ez a legfontosabb, de nekem van egy ilyen vágyam/perverzióm. AKkor én már ássam is el magam örökre? :-/



#adottság #felszínes előítélet
2018. szept. 12. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Mit tudsz csinálni? Randin megkerdezek, hé mekkora a csiklód?

Vagy megismerkedsz egy tök jó lannyal, s mikor kiderül kicsi a csiklója, akkor már nem is érdkel vagy mi?


Igen, iszonyag sértő. Bocs, de nem tudom milyen a személyiseged, de tudni akarom , hogy nez ki a puncid!


Nekem inkább olyan dolgok vannak, amit nem tudok elviselni egy pasiban. De azok csak kis mértékben kinézeti jellegűek!

2018. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Ezt írtad: "akkor már nem is érdkel vagy mi?" De igen. Érdekel. De miért jöjjek össze egy olyan lánnyal, aki nem tudja kielégíteni a perverziómat. Sajnálom, én arról nem tehetek, hogy ilyen vagyok. Nekem az fontos. Minthogy vannak akiknek egyéb szexuális dolgok a fontosak, amire mások meg azt mondják hogy hülyeség.


Ha összejövök vele, egymásba szeretünk, a bugyijába jutok, és rájövök hogy nem nyert, akkor mindkettőnket csak gyötröm. Feleslegesen.

2018. szept. 12. 19:04
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha neked a szex a legfontosabb.

Beleszeretsz, de kicsi a csiklója es mar nem is kell.

Ameddig kalandozól oke. De egy hosszútávú kapcsolatot nem lehet erre építeni, mert idősebb korra siman elmulhat a szex...

2018. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar tenyleg szereted, lehetetlen, hogy ez legyen a mervado. Ha meg megis, akkor megse szereted, ilyen egyszeru. Amugy meg mi abban az erdekes, hogy paros labbal rug ki, akinel ilyenrol erdeklodsz, raadasul az ismerkedes kezdeti szakaszaban? Nagyon ostoba vagy.
2018. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem. Nem arról van szó, hogy "kicsi a csiklója es mar nem is kell". Ez egyáltalán nem így van. Voltak már barátnőim. Nagyon szerettem, és becsültem őket. Maximálisan odaadó voltm az ágyban is. Tetszettek. Ott lent is.


De ha legközelebb párt választok, akkor erről (és még néhány belső tulajdonságról) nem mondok le. Megcsalni senkit nem akarok, de a vágyam beteljesülése nélkül meg nem akarok meghalni. Mondom ezt 28 évesen

2018. szept. 12. 19:10
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Ertjük. Rendben. De ne csodálkozz, hogy "elítélik". Ezzel ne foglalkozz. Csináld ami neked jó.
2018. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó, oké. De ez miért ekkora nagy bűn? Igazából ez érdekelne.
2018. szept. 12. 19:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy bűn. A nagyobb bűnökért börtönbüntetés,es bírság jár. Tudtommal ilyesmi nem történt.

Es bár nem bűn, iszonyat nagy bunkóság. Azért,mert ez intím téma. És nem hibáztatok egy nőt sem akinek elmegy a gusztusa ezután tőled.

Minden amit tehetsz, hogy nem aszerint válogatsz a nők között,hogy kinek mekkora a csiklója.

2018. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn. De a legtöbb ember, mivel tökeletes tara nem létezik, elsősorban a személyiséggel foglalkozik. Persze a kinezet is fontos. De ha már a kemai megvan, akkor bizonyos dologról "lemondanak". Hiszen 100%ban senki nem fog passzolni.

Nekem bizonyos tulajdonsagok, s a nagy csikló, amiról nem tudsz lemondani, igy másokról kell.


Inkabb bunkosagnak fogják fel. Ha az elején ilyenekről kérdezősködsz, akkor azt hiszik a lanyok, hogy csak a szexre hajtasz, így ők téged hajtanak el. Ha meg egy szex után, ami jó volt, csak a csikló miatt nem folytatod, felszínesnem fognak vélni.


Intim témákhoz vmennyk ismeretseg, bizalom, azért kell.

2018. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Ha az elején ilyenekről kérdezősködsz, akkor azt hiszik a lanyok, hogy csak a szexre hajtasz" Na igen. Ez probléma. Felszínes gondolkodásra vall szerintem.


Az oké, hogy vannak fontosabb dolgok, meg kémia meg blabla-bla. De a rózsaszín köd hamar elmúlik. Aztán lassacskán az élet is.

2018. szept. 12. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!