Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy már szinte gyanúsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy már szinte gyanúsan jól néző nő engem akar és később kiderül, hogy prosti, akkor ebben a helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha akad egy olyan helyzet, hogy egy fotómodell kinézetű nő hirtelen belém szeret 5 perc alatt, akkor természetesen óvatos vagyok, de ettől függetlenül nyilván nem utasítom vissza.

Azonban ha később kiderül, hogy valójában prosti, akkor onnan kezdve mit csináljak?


Fizetni sajnos nem fogok tudni, mert csóró vagyok. De akkor mit tegyek ilyen helyzetben?



2018. szept. 18. 02:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*gyanúsan jól kinéző nő
2018. szept. 18. 02:56
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, mert fullra tanácstalan vagyok.
2018. szept. 18. 02:57
 3/13 Eric Griffin ***** válasza:
100%
Kérj tőle pénzt miután lefeküdtél vele.
2018. szept. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Velem is naponta előfordul ilyesmi. Az aktus után általában fizetés nélkül távozom, és azt mondom, küldje a számlát az ügyvédemnek.
2018. szept. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyeretlen kétéves vagy: ha nincs előre megbeszélt időtartam, szolgáltatás és összeg, akkor akár még prosti is lehet, de nem kérhet pénzt érte - elvileg. Csak nehogy kifogd a 100 kilós stricijét, aki így is - úgy is behajtja rajta a pénzt.
2018. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne fekudj le vele

Ennyi

2018. szept. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod van? Sok volt a cucc este?
2018. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldd el az elérhetőségeit mert én tudok fizetni.....
2018. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be annak, hogy qrvából lesz a legjobb feleség!
2018. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dugd meg!

Ritkán van az h Ő is akarja

Tégy jót vele

2018. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!