Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú privát üzenetekr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú privát üzenetekre hogyan szoktatok reagálni, lányok?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy "privátot nem kérek", meg ennyi privátot kaptam, meg hogy képeket kaptok, meg felkéréseket, stb.

Melyek azok az üzenetek, amelyeket utáltok (és törlitek, nem reagáltok, melyek azok, amikre már valamit visszaírtok és mikre és mikor válaszoltok pozitívan?

Talán az alábbi kategóriákat emelném ki, amiket el tudok képzelni:

- "hiányos öltözetű" kép küldése

- képek kérése

- képcsere kérése

- konkrét szexuális felkérés

- chatszexre felkérés

- kamera szexre felkérés

+ szex sztorik cseréje


Vagy ez leginkább hangulatfüggő nálatok? Vagy attól függ, mi volt az eredeti kérdés, amit feltettetek / amihez választ írtatok?


26/F



2018. szept. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

En max azokra reagalok, ahol konkret kerdes van, vagy ha tapasztalatokat/ elmenyeket/ sztorikat osztunk meg a masikkal.


Aki kepet kuld a farkarol, vagy epp ajanlatot tesz ugy, hogy 0 infoja van rolam es hasonlok, azokon en inkabb nevetek, vagy meglepodok.

2018. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha normális nem trágár akkor válaszolok

Képet elvből nem küldök

Ha kéri h nézzem meg a képet megnézem válaszolok

Chatszex negmondom neki h ne haragudj de nem izgat

Szexuális felkérésre ajánlattea vagy nem válaszolok vagy ha mégus akkor meg mondom h rossz ajtón kopogtat sajnálom

Webcam szex se az én világom

Szex sztorik ha kérdez válaszolok

24N

2018. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem van több mint 2000. Bemásolok egy párat


Szia! 15centinél nagyobbat szeretsz? Nem sok lány szereti a nagyobb méreteket :-)

Neked mekkora lenne a tökéletes?


Szia

Mi a masztizós módszered? Bugyidat szoktad ehhez használni?


Szia.Csak ha már a méretről van szó észrevettem hogy a nagyobb lábméretű nővel jobban férni hosszban :) (Ez amúgy nem értem mit akart)



Szia,lenne kedved ismerkedni egy kedves, nagyfarkú,magas,intelligens,joszivü budapesti 32 éves sráccal


Kedves gyakoris lány! Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, ha van kedved. :) 27F


Szia. Megnezed a farkam?

26f


Szia,lenne kedved ismerkedni egy kedves,magas,intelligens,joszivü Szegedi sráccal? :)



Úgy megdugnálak, hogy agyrázkódást kapnál az ágytámlától.


Szia. Pénzért esetleg vállalnál valamit? Kézimunka vagy orál? Nem nézek ki jól, ezért szoktam pénzért keresni.

2018. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mondanál véleményt a péniszemről?"

Nem.

Másodszorra sem.

És ötvenezredszerre sem.

2018. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Felhőcskével akkor nem sok szerencséje van az egyszeri vágyakozó ifjoncnak :D

Mondjuk a következő válasz alapján kezdem is érteni a dolgot... Elég durva... ilyenből 2000. Hogy jöttek ezek össze? Miket írsz ki a válaszokba? :D

2018. szept. 22. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:

én már azt csinálom, hogy elolvasom amit küldenek, de egyikre sem válaszolok, mert elegem lett a végeláthatatlan levelezésekből, káromkodásból,

és bár néha érzek késztetést arra, hogy válaszoljak, mert olyan jót írt az illető, de sajna ennél még jobbnak kell lennie

2018. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semelyikre sajna nagyon ritka az az ember ,aki segíteni akar. Ilyenre,hogx szi kotod,honnan? Nem is válaszolok...ebből már tudom,hogy szegény szerencsétlen ismerkedni akar..
2018. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a csokis keksz még nem győzött meg :)
2018. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

most be kell ide szúrom, mert félreértések mennek itt, és egyesek a csokis keksz alatt mást értenek :)


egyik levélíró:

"kuldok postan neked egy csomah csokis kekszet, ha valaszolsz erre a privatra. esku"


másik levélíró:

"Szó szerint csokis kekszet ajánlottak, hogy lefeküdj velük? :D

Vagy hogy érted? ^^"


#6 és #8 vagyok


és még mindig nem győzött meg senki, hogy privátban írjak... :)

2018. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ne csodálkozz Drágaságom

Kb ehhez hasonó szösszeneteket kapok én is amiket írt az utánbam lévő csajszi meg egy páran

2018. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!