Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelt kérdés

Ha azt mondják nektek hogy, egysíkú ès unalmas ha csak veled találkozik az illető ès vágyna arra hogy barátokkal is elmenjen programra?!

És te nem akarsz a te ismerőseiddel mert csak azzal akarsz lenni mindig akit szeretsz,de ő nem szeret mert plusz az hogy csajozni is akarna melletted de még nem volt lehetősége, de ha lesz akkor megfogja tenni:( illetve a kérdés első rèszère vonatkozóan az sem normális ha engem nem tud érdekelni az ismerőseim nem tudnak érdekelni a pasik sem a szüleim csak folyton vele lennèk másfèl èv után is?!;(

Segítsetek:( annyira elveszett és szomorú lennék nèlküle nem tudok èlni a gondolattól hogy mas lánnyal lenne kivagyok készülve nem tudom lezárni vele de ő nem szeret engem :(

N31


2018. szept. 23. 20:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki szeretne a barátaival is időt tölteni, még nem biztos, hogy meg is akar csalni, meg ismerkedni akar másokkal olyan szándékból. Te most szándékosan mosod össze ezeket a dolgokat, vagy a párod sáros valamiben?


Amúgy neked nincs életed, nagyon gáz, hogy ennyire rá vagy függve a partneredre. Persze nyilván az ember szeret a másikkal lenni, de minden egészséges embernek szüksége van egy kis térre, szeretne a másik nélkül is kikapcsolódni, vagy vele, de legalább a barátaival is. Nem normális, hogy te el akarod tiltani a párodat a barátaitól, a családjától. Kezdj valamit az életeddel, legyen értelme a párod nélkül is!! És menj pszichológushoz, ha ennyire betegesen féltékeny vagy.

2018. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mennyire fogsz megnyugodni a válaszomtól, de csak azt írom amit igaznak gondolok.


Szóval ez normális, ami történik veled. Sajnos aki szerelmes, azt mindig átb.a.s.szák és általában nem is szeretik viszont, max elhazudják... ...hiszen ha nem azt tennék, akkor nem mennél vele ágyba...


Ez mind a két oldalon (férfi / nő) ugyanígy van, az emberek saját magukon kívül a legritkább esetben szeretnek mást is, maximum csak eljátszák, mert ezt várja el tőlük a társadalom.


Van aki nagyon jól tud játszani, de van aki rohadtul nem, nos ezen utóbbiakra mondják, hogy betegek...


...így lettem én is beteg... :-)

2018. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Okot ad a fèltèkenysègre.

Ès a női önkèpem rombolásàra:(

A csalàdjsval nem tiltom meg hogy talàlkpzzon.

Csak attól fèlek ha elmegy a baràtaival akkor valakivel össze fog ismerkedni.

Nekem ő sosem unalmas és akaratomon kívül nincs igènyem arra hogy ismeröseimmel.legyek mert őt szeretem :(((

2018. szept. 23. 20:43
 4/46 anonim ***** válasza:

De ha ő nem szeret téged, akkor minek alázod magad??? Lépj túl rajta!


Amúgy attól, hogy szereted, még lehetne igényed más emberek társaságára is. Szerintem pont ez a bajod, hogy túlságosan begyöpösödtél. Én is szeretem a vőlegényemet, mégis szoktunk egymás nélkül időt tölteni, és simán hagyom, hogy a barátaival legyen. Nekem is vannak barátaim, én is szoktam velük lenni. Van, hogy együtt vagyunk valahol, de nem vagyunk összenőve.

2018. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok túllépni:(
2018. szept. 23. 21:06
 6/46 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé kusza amit leírtál.

Viszont két dolgot hozzáfűznék.


Az, hogy nem hagysz a másiknak egy minimális privát széférát, vagy esetleg azt, hogy néha a barátaival is tartja a a kapcsolatot az nem normális.

(Részben megértelek, mert sajnos én is így voltam azzal akit szeretek, hogy minden időmet vele szerettem volna tölteni.)

Legalábbis ha jól értem, te így látod a dolgokat.


Az viszont, hogy nem szeret téged a "barátod", az nyilvánvaló. Nem is értem, hogy miért hozzá ragaszkodsz még mindig.

Próbáld meg beadagolni magadnak, hogy számára ha nem is teljesen, de ilyen téren közömbös lettél.


Annyi ember van akinek még adhatsz lehetőséget, hogy szeressen, és hogy te is szeress.

Ne add fel!


Tudom, nehéz, de kitartást kívánok :)

2018. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
68%

Elég furán fogalmazol. Viszont az egyik hozzászólásodban azt írtad, hogy azt nem tiltod meg, hogy a családjával találkozzon.

Tehát azt viszont konkrétan megtiltod, hogy a barátaival találkozzon?


Hát kislány (a korod totál lényegtelen), pont ezért fog téged megcsalni, mert egy ilyen hárpia vagy. És tudod mit? Csaljon is meg :) ezt érdemled, ha ennyire be akarod őt zárni. Ha én a pasid helyében lennék úgy kidobtalak volna, hogy többet rád se nézek. Mondom ezt úgy, hogy nő vagyok.


Ha pedig azért tiltod meg, mert már megcsalt, akkor minek vagy még vele? Amit te érzel, az nem szerelem, csak undorító ragaszkodás. Most épp tönkreteszed a pasidat, nem veszed észre??


Mással nem is találkozol, csak vele...ez egy beteges függés. Neked pszichológusra van szükséged...

2018. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Te nem tudod engem mivel tett/ tesz tönkre.Sokkal több olyan dolog van ami miatt ő a gàz nem èn.de én mégis szeretem:(
2018. szept. 23. 21:46
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem tiltom meg hogy a barátaival talàlkozzon.Csak félek nagyon hogy valakivel összrismerkedik:(
2018. szept. 23. 21:49
 10/46 anonim ***** válasza:

Szereted? Mármint ragaszkodsz hozzá.

Túlzott féltékenység amit csinálsz..


Ezzel a következő barátodat is a sírba fogod üldözni.

2018. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!