Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Megmondanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezné tőled a párod, hogy voltál e olyan pasival, akinek nagyobb volt mint neki, elmondanád neki?

Vagy ha kérdezte, mit mondtál neki?


2018. okt. 3. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezte és az igazat mondtam.Hogy voltam már olyannal,akinek nagyobb volt
2018. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igazat mondanék.
2018. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Mivel szűz vagyok, azt mondanám, nem voltam. :D Egyébként szerintem a srác személyiségétől függne, ha tudnám, hogy nagyon rá van feszülve a saját méretére, valószínűleg akkor se vallanám be, hogy voltam nagyobbal, ha igaz lenne.
2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Én elmondanám neki
2018. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezte,elmondtam. Neki 14cm, exemnek 18 volt.
2018. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elmondanam. Ha mar megkérdezte, akkpr igazat fogok mondani. Egyértelmű, hogy nem meret alapjan vagy vkivel, hiszen mar nem a másikkal vagy, hanem vele ;-)
2018. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen elmondtam. Sőt azzal kezdtem a szexuális életünk, hogy megörültem neki, hogy "csak" 14 cm. Az exé nagyobb volt és nem tudtam élvezni. Még meg is jegyezte, hogy sosem gondolta volna hogy 1x örülni fog kevesebb másnál... :)
2018. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a fütyi méret már az agyatokra megy.

Pedig már sokszor le lett írva hogy a méret szinte semmit nem jelent.

2018. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen elmondanam, nincs ebben semmi.. Ő is biztos volt már nagyobb mellű lánnyal de nem csinálok belőle problémát.
2018. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, elmondtam, azt is hogy annyira nem élveztem, mert fájt. Nem csak nagy volt a srácnak, hanem vastag is. Kérdezte, hát elmondtam, nincs ebben semmi, az övét jobban szeretem, 14-15 cm kb :)
2018. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!