Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelt kérdés

Srácként én élek halok érte...jobban is szeretem mint magát a szexet és sok sráctól hallok hasonlót.A kérdést azért teszem fel mert a barátnőm nem igazán preferálja.Ő inkább az a durbele szex párti.Tisztában van azzal hogy nálam ez a kedvenc, legtöbbször mégis úgy kell "kérni" a dolgokat és ez engem sokszor takarék lángra tesz.Általában véve pedig egyáltalán nem kezdeményez ilyennel pedig igazán vágykeltő lenne.

Az a kérdésem a csajoktól hogy ti hányadán álltok ezzel akár párkapcsolaton belül/kívül.

Természetesen férfitársaim is írhatnak ha van tapasztalat.



2018. okt. 4. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem. Se adni, se kapni.
2018. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
lehet nem örülsz a kérdésemnek de elég ápolt és méretes a fegyvered? attol is függ hogy mennyire akarják kóstolgatni
2018. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én nem szeretem ha szőrös vagyok oda lent szóval ezzel nem hiszem hogy gond van a méretem meg az átlagosban van benne, bár ezt valahogy nehezen hiszem hogy számítana.
2018. okt. 4. 20:33
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Csajfüggő, én napi többször is bekapom általában. :D
2018. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem csinálni, nagyon felizgat.

21/l

2018. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Milyen rossz mikor egy anonim mondatra is elfogja az embert az irigység :_D
2018. okt. 4. 20:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szőröst kérdezett az iménti válaszoló, hanem azt, hogy ÁPOLT-e?

A szőrtelenítés és a tisztálkodás két külön dolog.

2018. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor félre értettem bocs...szeretek szex előtt fürdeni...illetve kényelmetlenül érzem magam ha nem mostam meg akárcsak egy orál előtt mondjuk egy hosszabb nap után.
2018. okt. 4. 20:43
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Sem adni sem kapni nem szeretem!
2018. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt nálad is van probléma. Szóval elvárod a sok sz.pást, hogy a csajod sokszor egyből bukjon rá kezdeményezőleg. De nálad mi a helyzet? Adnod is illene, nem csak kapni. Egy kicsit az jön le a kérdésedből, hogy ürítőtartálynak jó a csajod, már bocs
2018. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!