Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelt kérdés

Srácként én élek halok érte...jobban is szeretem mint magát a szexet és sok sráctól hallok hasonlót.A kérdést azért teszem fel mert a barátnőm nem igazán preferálja.Ő inkább az a durbele szex párti.Tisztában van azzal hogy nálam ez a kedvenc, legtöbbször mégis úgy kell "kérni" a dolgokat és ez engem sokszor takarék lángra tesz.Általában véve pedig egyáltalán nem kezdeményez ilyennel pedig igazán vágykeltő lenne.

Az a kérdésem a csajoktól hogy ti hányadán álltok ezzel akár párkapcsolaton belül/kívül.

Természetesen férfitársaim is írhatnak ha van tapasztalat.



2018. okt. 4. 20:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem, Úgy volt vele hogy nem szereti kapni sem de végül rá vettem és eléggé tetszett neki szóval egy ideig szinte állandóan terítéken volt és szeretem is adni.
2018. okt. 4. 21:00
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem állnak... ülnek, térdelnek, vagy fekszenek :P a drágaságok :D
2018. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csinálni, de szerintem nagyon fontos az első benyomás erről. Én első barátommal vagy együtt már 2,5 éve, vele tapasztaltam meg mindent, és sosem erőltetett olyat egy fél szóval se amit nem akartam volna. Neki volt előttem több barátnpje nekem nem volt senkim, így tapasztalatom se volt ezekben, és mindig nagyon türelmes volt meg figyelmes, így mindent csak akkor csináltunk amikor összesezdtem hozzá a bátorságom. :D Így orál pl fél évvel azután volt, hogy összejöttünk, mert előtte tartottam tőle, hogy nem lesz jó nekem vagy neki. De mivel sosem volt elvárás hogy csináljam, így nem volt rajtam olyan nyomás sem, hogy teljesítenem kell ezzel kapcsolatban, és azóta is örömmel bármikor csinálom neki, sokszor tök random helyen/időben, meg beindít engem is. De szerintem ha valaki azt hallja, hogy csináld már, meg érzi hogy ezt "kell" akkor nem jó emléke lesz róla és nyilván kevésbé szívesen teszi.
2018. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Adni jobban szeretem mint kapni

31N

2018. okt. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem adni is és kapni is de ez partner függő.
2018. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is szeretem adni is meg kapni is, szerintem abszolút a részét képezi az együttlétnek, nem is nagyon tudnám elképzelni nélküle. Én hamarabb kaptam és imádtam, úgyhogy elkezdtem én is csinálni a kölcsönösség jegyében, aztán végülis mindketten szeretjük adni is meg kapni is.
2018. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Inkább adom, mint kapom.
2018. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.13 asnak csak annyit hogy mi több mint 3 éve vagyunk együtt és én nem szeretek erőltetni dolgokat mivel az extrém hangulatromboló tud lenni így sose "erőltetek" vagy várok el dolgokat.
2018. okt. 5. 15:46
 19/22 anonim ***** válasza:

A referenciáim jók! A csajok szerint jól nyalok!

F/60

2018. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csajok ti hogy álltok az orálhoz?


Hát hogyha lő, ne rám jöjjön lehetőleg!

2018. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!