Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztésekor melyik a legjobb póz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
a farkas póz
2018. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy fiú vagy?

Lánynál én a misszionáriusra szavazok. (Bát egyesek lovaglót mondanak, mert ott a lany irányít.) Szerintem elsőre egy lágy fiú fellül lány alul felosztás.

Fiúnál ha a lány irányít tehát lovagló.

Ha mindketten szüzek vagytok, akkor a kettő közül, amelyiket érzitek.

Mást pózt kezdetekre nem javaslok!

2018. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Jajongó medve, szelíd pulyka, hajhúzós palacsinta, fás zeller oldalról, talicskázós kecske... de még a száradó beton, vagy a "bingó az öregekotthonában" is jó póz szüzességelvesztéskor.


A Független média 2018-at semmiképp sem ajánlom. Az nagyon durva.

2018. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A nő szűz, a férfi tapasztalt eléggé.
2018. okt. 8. 23:37
 5/9 StevenUp ***** válasza:
92%

ma 23:37

El tudom képzelni mennyire tapasztalt lehet ha azt se tudja hogy mit kell kezdeni egy szűz lánnyal :D

A szex nem csak abból áll hogy kiveszed, beteszed...

2018. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a nő szűz, akkor megfelelő előjátekot, sok csókot, s nagyon finom behatolást javaslok. Misszionárius pózban.
2018. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én misszionáriusban veszítettem el, szerintem kezdésnek ez a jó.
2018. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Misszike. Semmiképp sem a kutyuli.
2018. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem függ a lány szűkösségétől. Egyik barátnőm annyira gátlásos volt, hogy a többszöri próbálkozás ellenére sem ment be neki misszionáriusba, úgyhogy több előjátékot igényelt a dolog.

Nekem simán bement elsőre misszionáriusba, és bár nem fájt, nem véreztem, nem volt kényelmes és többször ki is csúszott a srác.

Szóval, első behatolás misszionáriusban legyen, de utána (ha a lánynál nincs probléma) legyen váltás lovaglóba, hogy a lány irányítson és könnyebben hozzászokhasson a fiú méretéhez. Pont ilyet láttam a Bíborhegy c. filmben és utólag bántam, hogy nem így csináltam elsőnek. :)

2018. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!