Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben zavar a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben zavar a barátnőm haja de nem akarja felkötni. Mit tegyek? Lányok, ti hajatok szexnél hogy van? Párotokat nem zavarja?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú neki. Mindig odalóg. Volt már olyan hogy véletlenül húztam neki ő meg olyankor nyafog.
2018. okt. 14. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
mindig felkötöm orálozni se lehet nem felkötött hajjal
2018. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Hova lóg oda?

Akkor zavar, mikor rajtad lovagol, vagy mi? Nem értem.

2018. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Vágd le éjjel mikor szunyál
2018. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Kösd fel te h. l.ba vagy sikíts:D
2018. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Az én pasim hajfétises.. imádja amikor úgy szopom, hogy közben simogatja a hajam a lágyékát:)

Ha lovagolok is gyönyörködik benne, tök jó érzés hogy úgy odavan érte:) sokszor csak simizi szagolgatja a hajam, nagyon gyengéd, de azért tudja húzni is.. azt meg én szeretem:D

Úgyhogy én ezek után kiborulnék ha ilyet kérnél tőlem.

2018. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ha szólt a partnerem felkötöttem, de tényleg nem lehet úgy orálozni ha nincs felkötve
2018. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem kötöm fel, csak ha engem zavar.
2018. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig le van engedve, pedig hosszu hajam van.

Orálnál a pasim hátrafogja a kezével, meg ő amugyis kifejezetten szereti a hajamat és kéri hogy le legyen engedve.

20 L

2018. okt. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én felkötöm mindig, nem a páromat zavarja, hanem engem. Nagyon hosszú, ráfekszünk, beakad, húzódik...
2018. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pont azon megy a vita, hogy ő imádja, ha ki van bontva, én meg unom, hogy mindenbe beleakad szex közben.
2018. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!