Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőknek nagy a melle az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nagy a melle az nekünk férfiaknak miért tetszik? Mi lesz jobb attól?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Ősi ösztön. Nem lehet konkrétan megmagyarázni miért is szép egy nagyobb mell. Bár szerintem a kicsi is ugyan olyan szép és izgató, ha nőn van és nem kigyúrt cicis fiún
2018. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pont nem jön be a nagy mell. Ne általánosíts.
2018. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A szabályzat nem tiltja az általánosítást.
2018. okt. 19. 12:13
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Te nagyon buta....
2018. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Izgató, ennyi, nincs ősi ösztön meg ilyen szarok.

Egyszerűen nőies, egy nőnek is férfias a nagy vastag méret....

2018. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
12:14 a személyeskedést viszont tiltja.
2018. okt. 19. 12:16
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

De igen, ősi ösztön. Nagyobb mell=nagyobb zsírtartalék=nagyobb esély a gyerek sikeres felnevelésére (mert a nő túléli az ínséges időket). Ugyanezen okból szeretik a férfiak a nagy feneket.


Már aki. Mostanában ugyanis fordult a kocka, már nem a szavannán élünk, ergo nincs szükség a tápanyag testen belüli tárolására. Ezért lett sikk a vékony testalkat, mert azt sugallja, hogy az illető tápanyagellátása annyira biztosított, hogy még azt is megengedi magának, hogy semmi feleslege nem legyen a testén. Ez kb. ugyanaz a jelenség, mint amikor Attila, a hun király tüntetően fakupából ivott és fatányérból evett a csillogó-villogó urak között. Ő az, akiről mindenki tudja, hogy olyan gazdag, hogy semmi szüksége a pénz közszemlére tételére. Vagy az is ugyanilyen, amikor Mark Zuckerberg melegítőpulcsiban járkál, meg régi autót vezet. Neki nincs szüksége külső státuszszimbólumokra, így is mindenki tudja, hogy ő Mark Zuckerberg, a világ egyik legbefolyásosabb embere. Úgy általában jellemző, hogy a kompenzálni akaró emberek hordják kívül a hatalom szimbólumait, az igazán gazdagok/befolyásosak meg nem érzik ennek szükségét, ők finomabb módokon kommunikálják.

2018. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

#7 nekem mellem is alig van de hónapokon keresztül tudtam szoptatni a gyerekem míg a másik anyuka akivel egy szobában voltam a korházban 3x akkora mellekkel rendelkezett teje meg alig volt.


N

2018. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Ennyit az ősi hablatyról...
2018. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Amiért a nőknek a robosztus, izmos, erős férfiak tetszenek. Ösztön, ahogy már mások is leírták.


Mondjuk nekem rosszul működik az ösztönöm, mert a nagyon vékony pasikat kedvelem.

2018. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!