Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon duci lányok (100kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon duci lányok (100kg felett), hogy tapasztaljátok, mennyire érdeklődnek a férfiak irántatok? Illetve rövid vagy hosszú távra pályáznak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Még régen bementem egy Pesterzsébet, Mártírok útján lévő mini ABC-be, ahol egy kb. 120 kilós boltos lányba annyira belezúgtam, hogy gyakran visszajártam hozzá vásárolni, pedig a város túloldalán lakom. Persze, nem mertem neki megmondani. 1-2 év múlva véletlenül épp arra jártam, és mikor beugrottam a boltba, már kb. 70 kilósra fogyott. Alig ismertem rá. Onnantól kezdve nem tetszett. A kövérségébe szerettem bele... :-O
2018. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak szexre. És itt is inkább a fiatalabbak.

Ez a tapasztalat.

Nem vagyok felette. De kb ennyi.

2018. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Na megint a 100kg+os csávó.

Normális pasi normális párkapcsolatot akar egy túlsúlyos lánytól is, ha megvan a vonzalom.

Aki az ilyen tipusú lányokra gerjed és csak dugni akar akkor csak kamuzni fog hogy ôsszejöjjön neki, pont úgy mint egy 50kgos csajnak....


A 100+ csaj is pont olyan mint az 50 kg csak valamivel kisebb az érdeklődés irántuk...

2018. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves férfi vagyok és imádom a 80+kg-os nőktől felfelé lévőket. Én az életemet is ilyennel akarom leélni, mert NAGYON vonzódom hozzájuk, bár én átlagos testalkatú vagyok.

Remélem segítettem. :)

2018. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre keresek, a személyiség függvényében. Ugyanaz, mint a sovány nőknél. A különbség az, hogy míg a legtöbb férfinak az 50kg körüli nők jönnek be, nekem nincs ugyan bajom velük, de nem igazán mozgatnak meg. A kövér nőkből sem mindegyik szép vagy vonzó, fontosak az egyéb belső-külső tulajdonságok is.

26/F

2018. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En vekony vagyok! Imadom a dagi csajokat! Legjobb dugas a foldon!
2018. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez olyan igazságtalan...

Egy átlagos pasinak mennyi megalázást és visszautasítást kell eltűrnie egy randiért/működő kapcsolatért?


Ezzel szemben egy dagi, magára igénytelen nőre is akad kapásból számtalan jelentkező...


Ezek után nekem ne merje többet senki pofázni, hogy a nőknek (még a rondáknak is) nem sokkal könnyebb szexet vagy akár kapcsolatot találni. Vicc...

2018. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez már eltér a témánktól, de valóban, ez is érdekes téma!
2018. okt. 21. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéshez ott kapcsolódik, hogy csak picit kéne kezdeményezni... és simán lenne valami.

Előbb-utóbb...

2018. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyet értek ha nő akar magának valakit az megkapja
2018. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!