Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexelnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexelnétek egy sérült "férfivel", aki gerincvelő sérülés miatt, csak az orális szexre képes?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs,azt nem tettem hozzá,hogy 22 évesen 1 autó balesetben sérültem meg.Melltől lefelé sajnos nem érzek semmit.Ennek ellenére nagyon kívánom,imádom a szexet.Imádok puncit nyalni és (legalábbis)profi vagyok benne.:)
2018. okt. 20. 16:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudnám elengedni magam szex közben..
2018. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,de ne vedd sértésnek.
2018. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Uhh, nagyon sajnálom :/ akkor te egyáltalán nem is érzel semmit... így nem tudnék szexelni, hogy nem viszonozhatom, olyan, mintha kihasználnálak.


Valamint én szeretem, ha bennem van egy farok. Gondolom Te nem tudod akkor így...használni vagy hogy mondjam.


El se tudom mondani, mennyire sajnálom. Most hány éves vagy?

2018. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok - miért írtad a férfit idézőjelben? Remélem nem arról van szó, hogy nem érzed magad férfinek, csak mert a péniszed nem úgy működik, ahogy kellene!

Egy férfi nem ettől férfi, ember...

2018. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem,és sajnálom :((
2018. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem.
2018. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Sajnos nekem sem menne így.
2018. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz nyalni és te ebben profi vagy , akkor nyilván van alkalmad erre és van is partnered.

Akkor azt tartsd meg és azzal kell lenned.

2018. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!