Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy az előző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az előző barátnőimnek ha kutya pózban csináltuk akkor fájt az együttlét? De például más pózban nagyon élvezték és eddig nem tudok olyan esetről hogy ne mentek volna el, ez miért van?

Figyelt kérdés
Kutyapózban ha szexeltünk nem tartott sokáig mert kérték hogy inkább váltsunk már pózt mert fáj nekik. Nem úgy csináltam mint az őrült hanem normál tempóban majd amikor picikét gyorsítottam egyből kérték az új pózt. Majd mikor váltottunk nem volt semmi gond és rohadtul élvezték. Én csinálok valamit rosszul? Vagy ez mitől lehet?

#szex #együttlét #kuytapóz
2018. okt. 24. 12:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
24/F
2018. okt. 24. 12:30
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy görbe és/vagy túl nagy a farkad?
2018. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az életkoroddal ilyen kérdés esetében sokra nem megyünk... :D


2 ok lehetséges. Vagy bazi nagy a farkad. Vagy valamelyik irányban túlságosan ferdén áll...

2018. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mutass képet és megmondom :D

N

2018. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány cm,es a farkad?
2018. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá nagy farok, elég ha eléred a méhszájat, már fáj. Ebben a pózban a legkönnyebb. Illetve lehet még méhszáj seb is, ami ebben a helyzetben fáj(hat).
2018. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapózban mélyebbre lehet hatolni, így pedig könnyen el lehet érni a méhszájat. Annak a böködése pedig borzasztó fájdalommal járhat óvatos szex közben is.
2018. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem görbe se ferde a farkas. Nem tartom olyan huhhh de nagynak. Legutóbb amikor mértem vagy 1 éve 19,7cm volt. Teljesen normális formája és kinézet van. Még szerintem szép alakja is van.. :DD Ezért nem értem..
2018. okt. 24. 13:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A farkad marhára átlagon felüli, nem átlagos, ha dicsekedni jöttél, akkor nagyon szívesen, de kutyapózban elég, ha 14 cm-es, akkor is fájhat, ha eléri a méhszájat. Nyilván ezért van a fájdalom. Szóval ennyit arról, hogy nekünk a nagy kell.
2018. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az átlagos méret Magyarországon olyan 16,5 cm. De amúgy sokan ott rontják el, hogy alulról mérik és úgy ami átlagos 16,5 cm, az ebben az esetben 19,7 cm... :D
2018. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!