Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Vonzóbb az a lány?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Vonzóbb az a lány? Szexisebb hamarabb figyeltek fel rá?

Figyelt kérdés

Ha ilyen ruhákat hord napi szinten?


[link]


2018. okt. 26. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne szexisebb ilyen ruhától de biztos van másik !
2018. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyen virágos ruhákról nem az jut először az eszembe, hogy szexis, inkább szép, kedves, csinos. Legalábbis ez a fazon, amit küldtél, inkább ezt sugallja, nyilván van merészebb verzió is, aminél jobban meglódulna a fantáziám. Ettől függetlenül én szeretem az ilyeneket, számomra vonzó így egy nő.


25/F

2018. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy ezt pont most kérdezed meg, mikor közeleg a tél. Egyébként embere válogatja. Ha illik hozzá a ruha, és látszik, hogy jól is érzi benne magát, vonzó lesz nekem, bármiben is van.
2018. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkabb aranyos es visszafogottabbnak tunik benne.. Ha szexi akar lenni akkor egy miniszoknya magassarku harisnya szettbe megteheti :)
2018. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En szeretem az ilyen ruhakat, de jobb ha melyebben dekoltalt.
2018. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szexis, hanem csinos, nőies. És igen, az ilyes fajta öltözködés tetszik.
2018. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy könnyű, nyári viselet. Inkább Szaúd-Arábiában számít szexinek. Én aranyosnak mondanám, és sokkal jobban bejön, mintha a fél segge kilógna a szoknyából a leanyzónak.
2018. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mintha az öreganyámat látnám, tiszta 60-as évek.
2018. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi a nőt se.

A szexi kisugárzás belülről fakad: magabiztosság,jó humor,titokzatosság,stb.Egy szexi nő gumicsizmában is tud szexi lenni.

38f

2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől leszel vonzó, hanem a kisugárzásodtól. Felvehetsz egy totál hétköznapi farmer+póló kombót, ha olyan a személyed, a kisugárzásod, hogy magaddal ragadsz mindenkit.
2018. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!