Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik sok férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik sok férfival voltatok már együtt, nem gondoljátok, hogy ez a jövőben visszaüthet?

Figyelt kérdés
Mármint értem én ez alatt, hogy bemondtok egy szép nagy számot, a barátotok meg csak néz, mint Rozi a moziban, és lehet azt mondja kössz de nem.
2018. okt. 27. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Visszaut ez bizony...
2018. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

attól hogy voltam x férfival nem jelenti azt hogy rossz ember vagyok

aki ez alapján ítél meg az olyan is

2018. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy rossz ember vagy, hanem azt, hogy nekem pl biztos nem kéne olyan aki több kukit fogott mint kilincset.
2018. okt. 27. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugi azért hamarabb tanultam meg főzni mint baaszni

de relatív mi a sok

de nehogy már csak a pasik élhessék ki magukat

2018. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha egy pasinak buszkeseg az, hogy 20+ not fektetett mar meg, en miert szegyelljem hogy mennyi ferfival voltam mar? Egyebkent meg ha a parom ez alapjan megitelne, szerintem nem is folytatnam vele
2018. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég sekélyes gondolkodás

Ha egy pasi megkúrt 100 nőt életében, és a 101. a nagy Ő, akiért eldobná a csajozást, ugyanennyi erővel a nő is mondhatja, hogy fiam, több lukat láttál, mint egy nőgyógyász, nem kellesz a szarnak se

Az az igazság, hogy a pasik irreális elvárásokat támasztanak a nők felé. Legyen szexi, legyen dögös, emellett legyen szűzies, legyen egy ribi az ágyban, de lehetőleg még legyen szűz, tudjon főzni, sportoljon sokat, szeressen otthon ülni, de legyen mellette partiarc. Csoda, hogy az ilyen elvárásokat támasztó pasik “nem találnak nőt”?

Szó ami szó, nekem éppen ugyanannyi jogom van végigkefélni az életem, mint bármelyik férfinak. És senkinek nem tartozom elszámolással arról, hogy hány pasival volt már dolgom. Aki ez alapján ítél, az álszent és ostoba

2018. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene olyan pasi, akinek a múltam problémát okoz, szóval minden OK.
2018. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem

Normális pasi felfogja, hogy nem ez számít.

2018. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%
Szerintem az első szex után nem zavarná egyik férfit sem... Lehet választani: 1. olyan nő, akinek nincs tapasztalata és fekszik alattad, mint egy darab deszka, vagy 2. nő, aki szereti kényeztetni a farkad és tudja is hogyan csinálja... Esetemben még nem panaszkodtak emiatt.
2018. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!