Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha anális szex helyett tarkó simogatással és nyak puszilgatással kényeztetem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kicsit bizonytalanná váltam. Rengetegen mondják/írják, hogy a lányoknak anális szexre van szükségük, de nekem valahogy nem jön az inger ehhez, olyan érzésem van, mintha az a testnyílás nem ezt a célt szolgálná. Próbálom ezt a fóbiám a barátnőmnél kedveskedéssel és cirógatással jóvá tenni. Minden rendben van velem szerintetek?

Mondjuk még sosem említette, hogy anális szexre van szüksége ehelyett, de lehet titokban idiótának néz, csak nem említi.


2018. nov. 3. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ezt honnan vetted, hogy erre van szükségük? Mert ez jó nagy hülyeség! Túlnyomó többsége, az tabu a nőknél. Ha meg nincs hozzá kedved, ne csináld. F
2018. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Bírom az iróniádat kedves Kérdező! :D

Végre valaki szellemesen is rátapint erre a túlhypeolt témára.

2018. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb nő a pokolba kívánja az olyan pasit, aki farban akar túrni

A legtöbb nő csak azért megy bele, mert a pasija akarja

Hidd el, az anális szex undorító és kibacott fájdalmas

Nem tudom honnan vetted, hogy a lányok anális szexre vágynak, de elég nagy hülye volt, aki ezt mondta neked

2018. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen! Végre egy normális pasi! :D
2018. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel az anál, de olyan homi sem lennék, mint te.


De ha most csak white knight-oskodsz itt idegen nőknek, az sem jobb

2018. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Nekem kimondottan fájdalmas az anál, sőt kellemetlen is. Ha az adott párom nagyon szeretnè ès kellően figyelmes akkor nagyon nagyon ritkán okè. De nem hiányozna az èletemből.
2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kell a rossebnek az anális szex. Max ujjal a bejáratot maszirozni de több nem. Aki ezt mondta valszeg nincs bnője pont ezert a kijelentésért.


N

2018. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ööö hol olvastál ilyet?

hidd el meg vágyunk nélküle.

De ha jó a partner akkor lehet kellemes is

24N

2018. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Akinek anális szexre van szüksége az NEM NORMÁLIS!

Az a "nyílás" nem azt szolgálja.

Veled abszolut minden rendbe van, ne aggódj.

20 L

2018. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Nincs rá szükségük. Az én barátnőm utálja. Viszont a tarkó simogatás és a szexualitás azért elég távol áll egymástól.
2018. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!