Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz hölgy+tapasztalt férfi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz hölgy+tapasztalt férfi. Ebben a felállásban mennyire megengedett hogy? (folyt)

Figyelt kérdés

Hogy a hölgy a legelső aktus során átadja magát az élvezetnek és ne legyen aktív?


Kiábrándító lenne?



2018. nov. 3. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mikor még szűz voltam, nálam pont ez volt a felállás. 19 év volt köztünk, ő tapasztalt volt. Valamiért egy pillanatig sem aggódtam amiatt, hogy én leszek a passzívabb fél, hiszen egy ilyen helyzetben ez még tejesen érthető is. Ő óvatos volt és figyelmes, semmit nem erőltetett, de persze azért én is csináltam valamit, nem csak feküdtem, mint a sült hal, de tény, hogy a mostani önmagamhoz képest passzív voltam. Volt bennem annyi stressz és aggódás az elsővel kapcsolatban, nem hogy még lepedőakrobata legyek. :D
2018. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem lenne kiábrándító! Szeretem tanítgatni a szűz lányokat. Volt már több ilyen barátnőm, és belém is szerettek még jobban.
2018. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Mi volt az a valami?
2018. nov. 3. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Az elő néhány alkalommal elnézném neki! Késöbb azért már kínos lenne! f.
2018. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A valami? Pl. óvatosan kényeztettem a péniszét. Utólag visszagondolva, tipikus tinilányosan. :) (1-es voltam)
2018. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is egy 19 évvel idősebb pasival vesztettem el. Tudta, hogy szűz vagyok nem zsákbamacska volt. Nálunk első alkalommal nem tudta sokáig csinálni mert fájt, de utána orállal elvittem. Nem kell feküdni mint egy darab fa attól hogy szűz vagy.
2018. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején ez teljesen érthető! Tapasztalatból mondom . Majdnem két évig voltunk mi együtt, de néha még most össze járunk, beszélgetünk. Röviden annyi az egész , hogy pár napja beszéltünk erről , és mondta, hogy nem gondolta volna , hogy ilyen jó leszek az ágyba 😃 Megkap mindent, engem is kielégít ! Minden a legnagyobb rendben, szóval ne aggódj ezen kérdező! Az elején ha fadarab vagy, nem gond, ezt a pasinak is kell tudnia , aztán úgy tanítgat ahogy szeretne , ez az ő érdeme . 🙂
2018. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én férfiként voltam pont ilyen helyzetben.

De mire az első aktus megtörtént, sokféle kényeztetést már kipróbáltunk! :)


Szóval nem baj, ha az elején passzívabb vagy, hisz még tapasztalatlan vagy és talán gátlások is befigyelnek - olyan pasival kell elkezdeni felfedezni az erotikát, aki türelmes és figyel rád.

Kedvesem egy jó félév után mondta, hogy "szintet lépett" az orgazmusok terén - előtte is jó volt, de utána összehasonlíthatatlanul jobb.

2018. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!