Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek valakivel szánalomszexbe vagy hasonlóba? Pl. Egy nem vonzó férfiismerősötökről tudnátok, hogy nagyon rég nem volt nője, és megkérne, hogy legalább verjétek ki neki vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ma már volt egy szinte pont ugyanilyen kérdés

Nem. Soha a büdös életben nem nyúlnék olyan pasihoz, aki kicsit sem jön be.

2018. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennék bele, mert ha nem vonzódom hozzá akkor nem is megy a szex.
2018. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A másikat nem én írtam, nekem nagy nőhiányomban jutott eszembe, hogy vajon ilyen létezik-e, hogyan reagálnak erre a nők...
2018. nov. 13. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Semmikép.

Viszo t biztos akad olyan aki vonzonak talàl, hacsak egy menet erejéig is. De ha akarsz nővel kezdeni ,sose kérd meg hogy legalabb verje ki :D udvarold körbe,érezze hogy fontos és vonzó és akkor lehet nem szànalombol fog lefekudni veled. ( szànalomszexhez nincs a vilagon elég pia sem)

2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Boszorkány_ ***** válasza:
83%
Egyértelműen nem tenném meg!
2018. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valóban nem találom vonzónak egyáltalán, akkor nem tudnám elképzelni. Ha esetleg objektíve nem számít annak, de én nem undorom tőle, emellett kedvelem, talán lehetne szó róla.
2018. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően azt lehet mondani, hogy valójában annak se m tenne jót, aki kapja..
2018. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért? :O
2018. nov. 14. 10:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lélekromboló amikor valakitől ki kell csikarni egy kézizést. Mert ott van a fejedbe, hogy normál körülmények között nem tenné meg.

Sokkal jobbat tesz a potenciának, ha úgy megy bele a lány, hogy ő akar téged boldoggá tenni.

2018. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nagybotos ***** válasza:
25%

F vagyok. Van, hogy a lány ettől annyira felizgul.-..

Igaz, cak ha nem szánalom, hanem már járnak.

2018. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!