Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy ti akartátok kipróbálni sráccal a szerepcserés szexet, hogy ti hatolhassatok belé, de ő nem ment bele a játékba?

Figyelt kérdés
Pasiként kérdezem.

2018. nov. 15. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem volt ilyen. Minden pasi benne van ha ribi lehet. Sajnos.
2018. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt ilyen, mert ez engem és azokat a pasikat akikkel együtt voltam sem izgat.
2018. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a dolog megítélése jellemzően negatív.
2018. nov. 15. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért negatív mert minden nyomi pasi ezt akarja már. Régebben tökre szerettem csinálni pasinak. Igaz nem ilyen mostani forma fasik voltak, ecsethaj feszülősnaci hosszítot kardigán csaj póló 40 kiló vasággyal együtt. Olyan igazi ocsmány hímribik aki nem képesek egy lányt rendesen megdugni. Olyan igazi ferfiak voltak, akik rendesen kielégítettek egy nőt. És nem ez volt a lényeg nekik. Ez csak olyan extra volt. Ez az undorító már benne.
2018. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aklor viszont egy padinak jobb eltitkolni, ha ilyen vágy van, mert kidobja a csaja, mint a...
2018. nov. 15. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam olyannal aki szerette, benne is volt egy kis feminin hajlam, bennem is egy kis maszkulin, jól kiegészült.

De meg kell hagyni, emellett nem volt férfias az ágyban, így zavart. Most már nem csinálnám.

2018. nov. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van, ha egy pasi erre vágyik sok lány szemében megszűnik férfi lenni.
2018. nov. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!