Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire lehetetlen túllépni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lehetetlen túllépni a kicsi farok komplexuson?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap van vagy 3-4 ilyen kérdés...
2018. nov. 17. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a nyomorultak a farkukra fogjàk amièrt szerencsètlenek. Ja meg rànk nőkre...
2018. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak 3-4 lenne, nem lenne rossz
2018. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan, itt már egymást lovalják bele ebbe a témába! Szerintem, ha sokat nézne fel ide (meg ha tunda magyarul), talán maga Rocco is full depressziós lenne belátható időn belül. :D
2018. nov. 17. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
😂
2018. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de ha feltalálod a pénisz nagyobbítást nemcsak megszűnnek ezek a kérdések, de még dúsgazdag is leszel.
2018. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen . sajnos mivel ez egy el nem ismert pszihikai betegség. Egy testkép zavar. Akik itt vannak, köztük én is, teljes mértékben meggyőzhetetlenek arról, hogy adott esetben a méretünk alkalmas lenne szexuális együttlétre. ( a technikát, a test többi részét, a személyiséget leszámitva , ha csak úgy dugni kéne )


100 valódi pozitiv vagy biztató hozzászólás akár nőktől nem ér annyit mintha egy troll vagy egy nagyfarkú beszól hogy ja ez tényleg kicsi. Egymás hergelésével pedig szerintem csak önigazolást szeretnénk kapni.


Csak a magam nevében beszélek, de egy kispénisz komplexus egy zavart, zárkozottabb, félénkebb kissrácot teljesen tönkre tud tenni. Mert később ebből az irracionális testkép zavarból nagyon sok minden más is kialakulhat, pl ronda vagyok, dagadt vagyok, alacsony vagyok, görbeorrú vagyok stbstb..és a tönkrement önértékelés kihathat a tanulmányi eredményre és igy az egész életre.

Nálam pont ez történt. Csak mert 14-16 évesen nem jöttem be egy csajnak se. Igy jött a hibakeresés, ami ugye f3rfiaknál egyértelműen csak a farok méret lehet.

Saját tapasztalatból mondom, hogy ez egy igen komoly betegség amivel legalább annyit kéne foglalkozni mint pl az evési zavarokkal, mert veszélyes folyamatok elinditója lehet.

2018. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez tényleg igaz.
2018. nov. 18. 06:42
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
És teljesen felesleges téma ez a méret dolog ! Mi változik ha itt sírnak rajta? Nem lesz nagyobb nekik majd talán a köv életükben !
2018. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!