Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok között is vannak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között is vannak ilyen gondolkodásmódúak?

Figyelt kérdés

Nekem nem nagyon van időm meg kedvem sem egy párkapcsolatra. Viszont nagyon hiányzik a gyengédség adok-kapok, meg a szexuális élvezet is. Szívesen lennék olyan viszonyban egy lánnyal, hogy néha találkozunk, "kedveskedünk" egymásnak, de nem járunk. (Szex, vagy csak petting, ez igazából mindegy, leginkább az érintés hiányzik úgyis).


Én feltételezem hogy sok ilyen lány van. Ám nekem fontos lenne, hogy megbízható legyen, mással ne huncutkodjon, és ne úgy kezeljen, mint egy elem nélküli vibrátort.


Ha valakivel elkezdenék ismerkedni, akkor miként lehetne felhozni a szándékaimat anélkül, hogy rögtön támadó, álszemérmes tagadásba menne át a lány beszéde?



2018. nov. 17. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát, a csajok családra meg gyerekere mennek. És innen nézve ez elvesztegetett idő. Ez az alap helyzet. Amiből adódik, hogy spec helyzetekben mennek csak ilyen furább dolgokba.
2018. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos kitétel az, hogy mással ne huncutkodjon, ha nem akarod, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki köztetek? Te ugyan úgy nem huncutkodnál mellette? Mi az pontosan, amit akarsz egy ilyen kapcsolattól?
2018. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem huncutkodnék mellette.
2018. nov. 17. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár már nem vagyok lány, 36 évesen, kb 10 éve csak ilyen “huncutkodós” kapcsolataim vannak. Hosszabbak, rövidebbek

De nem kizárólagos kapcsolatok ezek. Nekem csak szex kell, semmi érzelem vagy romantika

(Aki szerint a csajok csak “családra meg érzelemre mennek”, annak itt most megbukott a tévhite....)

Ám nem értem, ha csak szexkapcsolatra vágysz, miért lényeges, hogy mással ne legyen? Ez hülyeség

Egyébként szexpartner keresőn lenne érdemes ilyennel próbálkoznod. Mert bár én bármikor találok szexre pasit, szinte bárhol, úgy ez fordítva nem működik.

2018. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
igen vannak. En is egy ilyen kapcsolatban vagyok mar több mint fel eve. Neten ismertem meg a fiut, es mi kizárolag csak egymassal vagyunk. Azert alakult igy mert egyetem mellett nincs idom rendesen ismerkedni emrt meg dolgozok is mellette. Alkalmi kapcsolatokat meg nem akartam mert egyreszt nem vagyok ribi, masreszt meg szűz vagyok 20 eves letemre (csak pettingelni szoktunk, de az is nagyon jo)
2018. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Egy, sosem lehetsz biztos abban hogy ő nem csinálja mással és nem csak azt mondja.

Kettő, ha szimpik vagytok egymásnak és szexeltek/kedveskedtek akkor egy idő után elkezdtek érezni valamit.

Három, a kedveskedésnek éppen az a lényege hogy szeretve érzed magad, mert vágysz az érintésre. Ha ezt valaki olyan teszi akit nem szeretsz az üres, csak úgycsinálszmintha, azért hogy betölts magadban egy űrt amit ezzel nem tudsz.

Voltam ilyen kapcsolatban, megvolt a vonzalom, bírtuk egymást és nyíltan csak ezért voltunk a másikkal, de egy idő után ment a bizalmatlanság, féltékenykedés, érzelmek stb.

Egy óráig tudnék még írni de ennyi a lényeg.

2018. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1) 100%-ig biztos nem lehetek a lojalitásában, de ne becsülj le...

2) Igen, de az még nem baj. Majd kordában tartjuk az érzelmeket

3) Ugye nem olvastál mostanában Bibliát? Abban több helyen elhangzik a "felebaráti szeretet". Át tudok szellemülni, és a partnert is magammal tudom vinni egy magasabb rendű érzelmi állapotba. Volt már rá példa.

4) De mivel voltál benne, ez azt jelenti hogy egy darabig jó volt. Sajnálom, hogy vége lett.


És köszööm a válaszokat. Mentek a zöld kezek.

2018. nov. 17. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,vannak. Pl.én is, és rajtam kívül még jó sok lány.
2018. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok.
2018. nov. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnád, hogy mennyien vagyunk ilyen gondolkodásmóddal.
2018. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!