Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek melyik?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek melyik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek a tanga vagy a francia bugyi a szexibb? Milyen melltartóval? Melyiket mikor viselitek? Hány évesek vagytok?

2018. nov. 18. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

alkat és popsi függő

lehet nagyon szexi egy francia bugyi is de ha nincs segge a lánynak akkor nem igazán


a tangáról több nőgyógyász is meg mondta, hogy rendszeres viselése nem egészséges ugyanis az ánuszon lévő bél baktériumok a hüvelybe juthatnak ahogy csúszik az anyag és komoly fertőzést tud okozni egy nem meg felelő fehérnemű viselése

de alkalmanként nem jelent gondot.

de egy idő után elég kellemetlen mikor bevág szóval nem kényelmes egésznap tangában lenni



Én normál és francia bugyit szeretem

a melltartó általába színben passzol és ennyi


de ha olyan párom lenne aki szeretné rajtam a tangát akkor akció előtt fel venném de egész napokat nem feszengék tangában a kedvéért.

Az egészségem és a kényelmem fontosabb!


24N

2018. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy elég hülye kérdés

Mindenkinek más a szexi

Egy pasi általában ha meglát egy formás női testet sima bugyiban, akkor is merevedése lesz, nem csak akkor, ha tangában van

Ennélfogva tökmindegy melyiket veszem fel. Mellesleg sosem hordok tangát

Hogyhogy milyen melltartóval? Melltartóval. Akinek úgy van ízlése, pénze, a bugyihoz illő melltartót fogja megvenni, vagy csak olyat, ami passzol hozzá. De van, aki leszarja, és csak felvesz egy bugyit meg egy melltartót. És passz.

Mi köze a kérdésnek az életkoromhoz?

2018. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint mind a kettőt szoktam viselni.De a tanga szexibb.18L
2018. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

csak tangát hordok :)

27

2018. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én a franciában szexibbnek érzem magam de a tanga kényelmesebb a 7köznapokra , a melltartó szerintem szinben passzoljon a bugyihoz.
2018. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tangás vagyok 36N
2019. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!