Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Mi a vèlemènyete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mi a vèlemènyetek az első szexről?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
?? Mármint az első első? Tehát szüzesség elvesztése? Vagy új párral első? S milyen vélemény?
2018. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé meghatározza a szexualitásod a jövődben úgyhogy nem kéne "elbaszni"

Ne azért veszítsd el mert más is hanem azért mert te akarod és azzal aki megérdemli.

18L

2018. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó volt, ha meg már a nő is megszokja, akkor lehet igazán, izzadósan hancúrozni. :)
2018. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

nemierőszak volt az első szex

szerinted mi a véleményem? 😣😫😒😕

24N

2018. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosítanád a kérdést?

Fogalmam sincs, mit akarsz megtudni....

2018. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik fiú volt, akivel elveszítettem. Előtte volt egy komolyabbnak mondható kapcsolatom és csak olyan akivel csak kavadtunk. 17 évesek voltunk, és akkor voltunk pont 3 hónapja együtt. Ő is szűz volt és én is. Annyira nem magát a szexet élveztem, inkább, hogy vele volt. Fájt is, és nem is tartott sokáig, de élveztem és boldog voltam utána, mert azzal veszítettem el, akibe szerelmes is voltam. A következő már sokkal jobb volt.

Azóta ő a vőlegenyem...

20/L

2018. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ott jó volt, visszagondolva viszont semmi extra, sőt igazából bénázás végig.
2018. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó volt nekem . De azért ne veszítse el senki minél előbb , mert a többiek is már rég túl vannak rajta. Tartogasd tényleg annak akivel a legjobban szeretnéd . 😊
2018. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, majdnem 5 mp-ig is eltartott, mielőtt elsültem. :-))
2018. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Legalábbis nekem az volt. F 40
2018. nov. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!