Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvez el a srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a srác?

Figyelt kérdés

2x feküdtünk le eddig egymással, és egyszer sem élvezett el. Mindkèt alkalommal legalább 40-50 percig csináltuk én őszintén bevallom már kezdett nekem kicsit sok lenni.

Azt állítja nagyon jó velem, és ismètelni is akar megint.

De miért nem élvez el? Ez mitől lehet?


2018. nov. 23. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Teljesítménykényszer. Velem is volt ilyen, ne aggódj. Vagy talán nem annyira jössz be neki ruha nélkül. De inkább az első opcióra tippelek ;-)


28f

2018. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet nem izgatod fel
2018. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek akar ismételni
2018. nov. 23. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

ha jó volt akkor örülj neki hogy sokáig tartott nem? :)

vagy uncsi volt? :)

2018. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagy elég jó a srácnak illetve nincs jobb a láthatáron neki. Velem akkor fordult ilyen elő mikor molett barátnőm volt. Egy időre el is ment a kedvem a dologtól.


25F

2018. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj, segítek! Legközelebb, mikor találkoztok és négyszemközt vagytok, odafordulsz elé és megkérdezed: "Édes, mi a francért nem élveztél el? Van valami gond? Ideges vagy?"
2018. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tali előtt kivertre majd bekapott egy viagrát,tehát biztosra ment.

az elején mindenki ezt csinálja,csak a 2. lövés nem jön olyan egyszerűen neki úgy látszik.

2018. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn ezt akkor vettem èszre mikor a srác alkoholt ivott szex előtt.. vagy 2 órába telt mire elment. 4-5-ször voltam vele csak mert mindig ilyen volt.. sokat piált és be is vallotta azért nem megy el.. nekem ez nem jön be. Dobtam..
2018. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl vastag az óvszer?
2018. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!