Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnernek illik venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnernek illik venni ajándékot?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a szülinapja és nem tudom mit csináljak, vegyek valamit vagy ne? Nem sértődnek be a nők rajta ha nem kapnak semmit?
2018. nov. 27. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ártani nem árthat, legalább látja hogy nem vagy egy büdös nagy paraszt. De nem drága dolgot vegyél, nehogy azt higgye hogy komolyabb kapcsolatot akarsz. A nőket lehetetlen kiismerni, sok szerencsét.
2018. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem kötelező de illendő! Udvariasságról hallottál már?

Legyél úriember!

2018. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jólesne neki.Mondjuk egy szexi fehérnemű jó vàlasztás lenne(ha tudod a méretét)
2018. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szoktam kapni meglepit
2018. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt te döntsd el!

Nem párkapcsolatban vagytok ahol ilyenkor illik venni vmit is egymásnak, de biztos nagyon jól esne neki ha gondolnál rá egy kis aprósággal.Ezzel azt mutatnád h milyen figyelmes vagy, és többet jelent neked mint csak szex.

Ha veszel akkor tényleg ne nagy dolgot vegyél mert akkor el kezd kombinálni. :)

2018. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami minketőtöknek izgatólag hat a nemi életetekre
2018. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Szerintem is taplóság nem adni, mert akár jártok, akár csak barátok vagytok, azért szoktak kedveskedni a másiknak. Ilyenkor inkább praktikus dolgot érdemes ajándékozni, semmi nyálas romantikus hülyeséget. Ergo csoki, virág, stb kizárva. Pl kaptam egy szép benzines gyujtót. Praktikus, nem nyálas. Tökéletes, ha a lány dohányzik. De esetleg meglepheted egy jó perverz szexszel is. Rajtad áll, te ismered a lányt. 20/L
2018. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a szexkapcsolatos dolog szerintem olyan, mint a fiú-lány barátság, hogy az egyik fél mindig többet érez. Szóval nagyon óvatosan kell kezelni.
2018. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!