Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális a barátom viselkedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom viselkedése és tettei?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, pontosabban Ő az első barátom. Fiatal pár vagyunk, neki előttem már voltak barátnői. Minden ami most történik velem olyan új és más mint amihez szoktam. Tele vagyok kérdéssel és annyi minden van most a fejemben. Tudom, sokak azt mondják, hogy ez még nem kislányoknak való, menjek vissza homokozni DE tudom kezelni a helyzetet, nem kérek fejmosást, csak egy pàr tanácsot és iránymutatást szeretnék hallani (olvasni).


Amikor ölelkezünk feláll neki, ez normális gondolom. Csók közben a fenekemet markolássza, ezzel nem is lenne gond csak szerintem publikus helyen kicsit sok, nem?


Eddig a pettingig jutottunk, pontosabban Ő nekem újjal. Olyan hirtelen törtènt, elkapott a pillanat heve.


Van olyan amikor, vagyis volt olyan, hogy filmeztünk és a bugyimba nyúlt. Ez normàlis, hogy csak úgy random megujjaz? Vagy ilyenkor le akar feküdni velem? Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Mi a helyes reakció?


Aztàn volt olyan, hogy öltözködtem előtte és egy szál piros csipke bralettben voltam, magához húzott és lefektetett az ágyra és a melltartót lehúzta rólam és random elkezdte nyalogatni a mellemet, be is kapta a mellbimbóm és finoman (érzékien vagy hogy mondjam) megharapta. Ezt nagyon fura leírni de így volt. Akàrmilyen fura de nem bántam mégis olyan hirtelen jött és érdekes volt, hogy egyik pillanatról a másikra ezt tette. Ez normális? Ha következőnek ilyet csinál akkor mit csináljak?


Aki végig olvasta és válaszolt annak köszönöm <3



2018. dec. 2. 17:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
70%
Persze
2018. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Kíván, örülj neki. 😊
2018. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez mind teljesen normális egy kapcsolatban. Tetszel neki, kíván téged. :)
2018. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mkdir ***** válasza:
89%
Fiatalok vagytok, ez mind amit leirsz teljesen normális, és később ugyanezeket vagy hasonloakat fogsz random kezdeményezni. Viszont továbbmenni csak akkor érdemes ha megbízol benne és te is ugy érzed hogy felkészültél, mert a leirásodbol ugy erzem nem vagx meg erre ráhangolódva es eselyes hogy csalodsz
2018. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. dec. 2. 18:08
 6/20 anonim válasza:
75%

Hány évesek vagytok?

A szexbe csak akkor menj bele ha te is késznek érzed rá magad. De a leirtak alapján még azt javaslom, hogy várjatok vele.

2018. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Szia, ez teljesen normális. A szex/petting időpontját nem fogjátok megbeszélni később sem (vagy legalábbis általában nem szokás). A barátod kíván téged, és ahogy leírod, finoman is bánik veled. A szexet viszont tényleg csak akkor érdemes, ha tényleg megbízol benne.
2018. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Totál normális.Szerintem nagyon szeret téged.
2018. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszolók is azt válaszolták, amivel teljes mértékben egyet értek. A kételyeid fiatal korod miatt merülnek fel benned. Két ember szexuális kapcsolata kezdődik így, tehát semmi szokatlan nincs a barátod viselkedésében, főleg, hogy már voltak barátnői. Sok volt, mert akkor légy óvatos, te lehetsz egy a sok közül...! Nem írtad meg egyikőtök korát sem, pedig jó lenne tudni. Ennek hiányában csak azt tudom javasolni (ezt már ecsetelte az egyik válaszoló), hogy az újdonság, a titokzatosság heve nehogy meggondolatlan tettekre vonzzon benneteket.

Hogy mire gondolok? (Férfi vagyok) Bármennyire is akarja a fiú, de ha te nem akarod, mert nem vagy még lelkiekben felkészülve rá - ne engedd meg neki. Ha szeret téged, akkor megérti, ha pedig nem akarja megérteni, akkor ne sajnáld és ereszd el, habár úgy érzed, hogy életed nagy szerelmén adsz túl. Ha bizalmas vagy anyukáddal, nővéreddel stb. szemben , beszéld meg vele.

2018. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen, publikus helyen valóban sok, bunkóság. Én lerúgnám a fejét, ha ezt látnám az én jelenlétemben.
2018. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!