Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lesz száraz a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz száraz a puncim?

Figyelt kérdés
Két napja múlt el a menstruációm, tegnap barnáztam illetve ma délelőtt is egy kicsit. Ma estefele szeretkeztünk a párommal és ujjazás közbenel is élveztem,de az aktus közben száraz lettem, és már nem esett jól, mondhatni fájt is. Mi történt? Illetve tegnap este is csináltunk akkor is kezdtem már kiszáradni.

2018. dec. 3. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hosszabb előjáték kell,és a barátodnak a nyelve is sokat segít ezen a 'problémán' ... Persze ha a pasid finnyás és nem használja a nyelvét az nem a legjobb.
2018. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Ha kezdettől fogva száraz a mensid előttről is petting-ek, szexek alkalmával, annak 3 oka lehet: 1. nem indulsz be rá eléggé, nem annyira kívánod őt, 2. nincs elég előjáték, vagy nem megfelelően van, 3. nehezen nedvesedő, kevesebb nedvű, rosszabb esetben száraz típusú vagy, ami nem túl jó. Ilyenkor az a megoldás hogy több, jobb előjáték és sikosító. Ám ha nem kívánod őt, ha nem indulsz be rá, akkor nem sok értelme van az egésznek.
2018. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a problémám a monstani menstruációm elmúlása óta van, előtte nem volt ilyen.
2018. dec. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!