Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami baj van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Elég nyüzsgős életet élek, 25 éves pasiként. Imádom a lányokat minden értelemben,viszont ha oda kerül a sor hogy ágyba 'kerülök' egy lánnyal akkor van olyan hogy nagyon nehezen izgulok fel. Volt már barátnőm, akibe szerelmes voltam azzal sosem volt ilyen problémám, viszont ha összejövök egy lánnyal azért mert tettszik a személyisége vagy a külseje bizony akkor nem olyan egyszerű rágerjedni. Nincsenek gátlásaim, nem vagyok csúnya, a testem is egy elfogadható,és a méreteimmel sincs probléma. Talán az lehet a baj hogy túlságoan bizonyítani akarok vagy nem tudom. Fiúkra egyáltalán nem gerjedek,tehát ez kizáró ok,de aggaszt el a dolog.

Tudom hogy fontos egy kapcsolatban a szex,és ha ez nem működik normálisan az a kapcsolat rovására mehet.

Egészségügyileg minden oké, a munkám miatt évente megyek teljes kivizsgálásra.

Inkább lányok tanácsát várom hogy mit kellene másképp csinálnom. Köszi



2018. dec. 3. 20:37
 1/4 StevenUp ***** válasza:
Még azt a kort éled amikor a mennyiség fontosabb neked a minősegnèl mert ez a trendi de tudatalattid már tiltakozik hogy "ne légy gyökér pajtás"
2018. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá a dolgokra és ne akarj túlságosan megfelelni. Szerintem az a baj, hogy a maximumot akarod kihozni és túlságosan stresszelsz, emiatt pedig nem teljesítesz úgy. Írtad, hogy nincsenek gátlásaid, szóval akkor csak lazán és ne feszülj rá a dolgokra :) N
2018. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hasonlít a szitu az egyik barátomhoz. Ő demiszex. Nem biztos, hogy te is az vagy, de lehet utánanézhetnél, hátha. :)


Amúgy meg ugyan azt tudom mondani, mint a többiek - ne izgulj. Te te vagy. Az izgulástól nem leszel se izmosabb, se magasabb, se jobb az ágyban, se semmi, ami miatt izgulsz. Ha úgysem válik hasznodra az izgulás, akkor minek stresszeld magad? Csak nehezíted a saját dolgodat. Koncentrálj inkább a lányra, élvezzétek egymást, figyelgesd a reakcióit és kísérletezz, mi jó és mi nem (ugye mindenki máshogy szereti), élvezd ki a helyzetet, szórakozz jól. Tudom, mondani könnyebb, de neked kedvez, ha megtanulod elengedni magad :)

2018. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szexet egy letudandó feladatnak fogod fel, akkor mindig ez marad.
2018. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!