Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akiknél ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akiknél ez előny lenne?

Figyelt kérdés

Tehát, 21 éves fiú vagyok, de sajnos nem volt még barátnőm, és még nem is szexeltem.

Van olyan lány aki ennek örülne, hogy ő lenne nekem az első, vagy inkább hátrány ez?


2018. dec. 3. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem előny-hátrány, szimplán elfogadnám a helyzetet. Nem zavar, hogyha valaki szűz 21 évesen, majd felzárkóztatom abból, amiből eddig kimaradt.:)
2018. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos van aki örülni ennek

Nekem például tok mimdegy lenne

2018. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pl nagyon örültem volna, ha a páromnak én vagyok a legelső, de fordítva is... Sajnos csak a második hely maradt...

Lelkileg ez néha megterhel, de igyekszem nem ezzel foglalkozni. Így is nagyon szeretem... Btw ő 23 éves.

2018. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, de nálam ez hátrány.
2018. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha belédesnék nem zavarna. Bár mivel én is szűz vagyok nem tudnálak "tanítgatni".
2018. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elvehettem volna az exem szüzességét, sajnos végül nem tettem, de néha azért elgondolkozom azon, hogy egyszer kipróbálnám olyan sráccal is, aki még szűz. Viszont most egy nálam idősebb pasi tetszik, biztos vagyok benne, hogy ő sem az, de ha esetleg kiderülne, hogy mégis, akkor ez nem sok mindenen változtatna, ha már elve tetszik valaki, és nem csak az érdekel, hogy 1 éjszaka alatt mit tud felmutatni, akkor ez a kérdés nem is olyan fontos. Nyilván mindenkihez alkalmazkodni kell valamilyen szinten egy kapcsolatban, de mindenkihez másképp, szóval lehet, hogy egy szűzzel mondjuk ebben kell türelmesebbnek lenni, de egy másik partnerrel meg más életterületen. L
2018. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy szűz tetszene, de az hogy 21 évesen.. valószínű feltenném a kérdést hogy miért?

Bár ahogy hallottam a numeraszám nem függ össze a teljesítménnyel :)

2018. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam már szűz sráccal nem volt tonnd de előbynek semmiképsem mondanám.
2018. dec. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Boszorkány_ ***** válasza:
30%

Hát nem repesnék az örömtől. De ha NAGYON oda lennék érted akkor lehet hogy el tudnám fogadni.

De annak is van valami oka hogy még nem volt barátnőd.

2018. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megismertem a most már férjemet, ennyi idős volt, és szűz. Én nem bántam, együtt próbáltunk ki mindent.
2018. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!