Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexpartner kereső oldal ami valós és működik? Illetve volt már valaki ilyen találkozón?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még egy komollyal sem találkoztam, pedig 10 éve társkeresőzök.
2018. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenlegi szexpartnerem is egy ilyen oldalon ismertem meg es sok azelottit is. Eropolis szexrandi love goldengate es az egyre nepszerubb badoo tinder is alkalmasak ra. Egyebkent itt is sikerult mar ilyen kapcsolatot kialakitani
2018. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tinderen akadtam össze egy pasival, akivel fél évig volt szexkapcsolatom. Máshol még nem próbálkoztam. Ja és ti se própálkozzatok nálam privátban! Köszi! 20/L
2018. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Love.hun ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal és az exemmel is.
2018. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utólag olvastam el rendesen a kérdést, úgyhogy mindegy a válaszom. De love.hun elég sok lehetőség van szexoartnert találni is...
2018. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!