Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek tetszik/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek tetszik/szeret játszani egy petyhüdt (nem erektált állapotban lévő) hímtaggal?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy a gazdája impotens lenne vagy nem lenne elég kemény a faxa. De ez szerintem elég macsó hülyeség hogy a pénisz csak akkor jó ha kőkemény és áll. Lankadt állapotban is tud vicces lenni vagy szép. Nemde?
2018. dec. 6. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy én többnyire, more hozzájutok, általában félkemény, de mindog mondom a barátomnak, hogy nekem akkor.is tetszik, ha lankadt, meg magát az erekciót is jó látni, érezni
2018. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem, akkor a jó ha nagy és kemény akkor van értelme.
2018. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem van olyan. :).
2018. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány szeret játszani vele, ha puha. Volt olyan nő, aki konkrétan mondta, hogy akkor sokkal jobban szereti szopni, amikor még nem kőkemény ...csakhát nem sokáig szokott puha lenni ilyenkor.
2018. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igazàn
2018. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem nincs olyan, nyilván érdekel minden formájában.
2018. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én.
2018. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretek úgy játszani vele.
2018. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam játszani vele, "stresszlabdának" használom :D

Persze ez nemsokáig tart, hamar feláll:D

2018. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!