Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kb 5 perc után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb 5 perc után elélvez és bármit csinálunk nem javul a dolog. Mit tanácsolnátok? Nagyon szeretem, eszemben sincs otthagyni ezért.

Figyelt kérdés

A sztori röviden, hogy 5 éve közös társaságban barátok voltunk, aztán most két hónapja összejöttünk. Azelőtt néha kavartunk egy-egy buli után, akkor fel se tűnt hogy milyen hamar elmegy. Viszont mióta együtt vagyunk ez teljesen más. Őt is zavarja, szégyenli magát, én pedig segíteni szeretnék neki.

Hiába váltogatjuk a pózokat, néha kihúzza és vár kicsit, akkoris max 10 percig bírja.

Mindketten elég tapasztalatlanok vagyunk szex terén, neki én a második vagyok, nekem ő a harmadik.


Mit csináljunk? Rettentően szerelmes vagyok belé, segíteni szeretnék. Gumit használunk amúgy.

20L - 21F


2018. dec. 7. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen :/
2018. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Verd ki neki kézzel, aztán kezdjetek szexelni és lassan, komótosan, nem kapkodva el semmit. Amikor érzed hogy túlságosan beizgult akkor álljatok le, beszélgessetek valami témáról ami elvonja a figyelmet.

Neki meg mondd meg hogy ha recskázik akkor sose élvezzen el, tartson legalább fél órát.

Egyébként az egész az ő fejében dől el, neki kellene visszafogni magát. Vannak rá technikák, nézzen utána a neten, gyakaroljatok.


Ha nagyon akarja akkor kb fél év és rendeződik, de neked addig birkatürelem kell hozzá.

2018. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fel lett fújva ez a dolog hatalmas terhet rakva a férfiak vállára az elmúlt évtizedekben.Átérzem a helyzetét Én is kb ennyi idő alatt vagy még hamarabb elélvezek.Ha minden fejben dől el akkor a nő is koncentrálhatna jobban ez nem ilyen egyszerű...Bár múltkor olvastam egy cikket hogy egyre többet foglalkoznak azzal hogy a nők könnyebben elélvezzenek.Hiszen mi számít kevésnek mi soknak?Miért csak a férfi a hibás?Valahol olvastam egy cikket hogy a háború előtt az amerikai férfiak ha jól emlékszem 75%-a 2 perc alatt elélvezett.Itt egy másik helyette,ez szerint az átlag 5,4 perc...

[link]

2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A férjem 5 évig ilyen volt. Ugyhogy türelem...
2018. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Á.Zoli ***** válasza:
Az izgalmi állapot képes erre, minél jobban tart tőle, annál biztosabb a gyors magömlés. Mi úgy csináltuk, régen, hogy szájjal levezetett kezdésnek magömléssel, aztán én őt. És másodjára, már jobban kontroll alatt marad a dolog. És még itt is lehet folytatni azzal, hogy behatoláskor erekció közeli helyzetben, egyszerűen kiveszi, és csak simogat és csókolgat, aztán, ha normalizálódott, akkor visszateszi, esetleg új szögből :)
2018. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Több menet egymás után aztán tovább bírja.
2018. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáltatok már benzokainos gumit? Esetleg azt meg lehet még próbálni. Valamint verje vagy verjétek ki neki először és miután újra töltődik irány a menet. ☺️ Ezért ne is hagyd el! Állj mellette. Írj privátba ha van még kérdésed.. L
2018. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!