Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatnál mennyire baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál mennyire baj, ha nagyon kívánom a barátnőm punciját, és szinte állandóan az jár az eszemben, hogy hogy nézhet ki?

Figyelt kérdés

Még sajnos nem láttuk egymást ruha nélkül, sokat fantáziálok, hogy hogy nézhet ki, meg milyen érzés lehet a szex, szűz vagyok még. Szeretem őt, de a puncijára is sokat gondolok:D Ez baj?

Szerintetek elég lesz a péniszem ahhoz, ha majd szexelni fogunk akkor élvezzük mindketten? Állva 14.5 és 4.5 cm.


2018. dec. 8. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj

Hat elég rövid a kukid

2018. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális, és a méreteddel sincs baj, nem óriási, de a vastagsága jó, és amúgy is, szűz lánynak sem jó az óriás pénisz. Minden rendben lesz.
2018. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most nem nyugtattatok meg. Ha már nem lesz szűz akkor már nem leszek elég?:(

Tényleg kicsinek számít?

2018. dec. 8. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem baj,

Sokk nő jobban élvezi a kisebb méreteket, mint a nagyot,de vastagságra jó, szval ne aggódj.

2018. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, csak a vastagsága meg a hossza nem az igazi. Ez még nem a világ vége. Talán van olyan lány aki beéri vele, bár nem biztos.


Viccet félretéve:

Teljesen használható szerszámod van, csak gyakorlás, és odafigyelés kérdése. Nekem nagyobb, még is attól élvez el barátnőm ha simogatom. A legtöbb lány csak élvezi ha a puncijaban van valami, de nem attól élvez el.


Ha ilyen hülyeségeken gondolkodsz azzal csak ártasz magadnak, és az idődet pazarlod. Sok embernek segítettem már, ezzel foglalkozok évek óta.

2018. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tanulgassad a női anatómiát. A nők háromnegyede nem tud egy szimpla behatolástól elélvezni,tök mindegy, mekkora a szerszám. Én is csak csiklóizgatástól tudok elmenni, ahhoz meg nem kell farok. Kézzel és szájjal legyél ügyes inkább.
2018. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy kíváncsi vagy, s kívánod a barátnőd.

A méreted miatt meg ne aggodj. Érezni fogja, hogy benne vagy, ne aggódj. Orgazmus a legtöbb nőnél meg alapból cdak csiklónál van. De az élvezet nem csak az orgazmus maga, hanem az egész együttlétetek :-)

2018. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik egy srác, és szoktam fantáziálni az ilyen dolgokról. Már nem vagyok szűz, és el szoktam képzelni a srácot meztelenül, aztán egyszer pont felhúzta egy kicsit a pólóját, és láttam, hogy a felső teste nem is úgy néz ki, ahogy én elképzeltem, de nem baj, attól még mindig tetszik :D


Egyébként meg ahogy az előzőek mondták, főleg komoly kapcsolatban nem az számít, hogy mi mekkora, hanem hogy élvezzétek az együtt töltött időt, és ennek rengeteg formája van.

2018. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na Pápa csak egy buta éretlen kislány, aki tévedésből jár gyakorira. Ne foglalkozz vele.
2018. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!