Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlott egy-egy egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott egy-egy egyéjszakás kalandotok? Mi volt az előzménye egy ilyen estének?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lehet eljutni oda, hogy egy olyan lánnyal vagy egy ágyban, akit pl. aznap ismertél meg. Tudom, hogy erre nincs bevett gyakorlat, ezért szeretném, ha egy-két ilyen élményeteket elmesélnétek minél részletesebben, csak hogy el tudjam képzelni, hogy megy ez a valóságban. Tehát az odajutás, az előzény a lényeg. Köszi!

2018. dec. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a válaszokra. F
2018. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt semmi különös, megismertem a srácot egy rendezvényen, de akkor még csak pár szót váltottunk. Utána két héttel felvett ismerősnek, elkezdtünk beszélgetni, aztán egyik este elhívott sétálni, és egy idő után megkérdezte, hogy nem veszünk-e egy üveg bort az éjjel-nappaliban, és isszuk meg nála. Itt esett le, hogy nem hiába pont arrafelé sétáltunk, amerre lakik, de igent mondtam, mert már azóta kívántam a srácot mióta először megláttam. Bementünk a nappaliba, beszélgettünk, kapcsolt zenét, meg kinyitotta a bort, ami kicsit a fejembe is szállt, de gondolom az is volt a célja, hogy ellazuljak. Közben mindig egyre közelebb ült, és ha tehette akkor hozzám ért, aztán a nagy beszélgetés közepette egyszer csak megcsókolt, és innentől a képzeletetekre bízom a dolgot. :D

Ha valakit aznap ismersz meg, szerintem simán bevetheted ugyanezt a dumát. Rákérdezel, hogy van otthon egy üveg italod, nem-e akarjátok aközben folytatni a "beszélgetést". A másik félnek úgyis le fog esni, hogy miről van szó, és ha benne van a szexben, akkor örömmel igent mond.

2018. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont ilyen válaszokat várok.
2018. dec. 10. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tekintem egyéjszakásnak, amikor tényleg aznap ismerem meg a lányt (mondjuk, este a buliban) és már utána az ágyban is vagyunk, másnap reggel pedig búcsút intünk egymásnak.


A legutóbbi az úgy volt, hogy kissé be voltam bаszvа, megtetszett a csaj (szerintem, ő is ivott már), odamentem hozzá, táncoltunk, csók, majd kimentünk a tánctérről és azt mondta, hogy ,,Na, indulj". Utána be az első taxiba, haza nála, ott megtörtént, ami ilyenkor meg szokott. Mindketten ki voltunk merülve, fél másodperc alatt elaludtunk, majd reggel adott egy fél liter vizet, utána elmagyarázta, hogyan juthatok haza.


Valahol büszke is voltam magamra, mert sosem tartottam magam nagy nőcsábásznak és mégis be tudtam húzni a csajt, valahol meg, ott álltam hajnalban az utcán és éreztem a kihasználtságot, csalódottságot, pont azt, hogy az ő szemében én is csak ARRA voltam jó.


De, egyáltalán nem bántam meg.

2019. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Két személyiséged van?
2019. ápr. 7. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

4-es legalább tudod milyen érzés ha csak arra vagy használva

persze ha te csak arra használsz egy csajt az nem baj

2019. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!