Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak sokkal jobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak sokkal jobb, könnyebb élvezetesebb a szex mint a nőknek Mindig van orgazmusuk, könnyedén erőlködés nélkül . Ezért is imádják a ferfiak a szexet . Nők nem így működnek, miért nem értik ezt meg?

Figyelt kérdés

Mit tehet a nő hogy ugyan úgy könnyedén legyen orgazmusa mint egy férfinak? Nő is ugyan úgy élvezze a szexet ?

Nyilván ha a nő is úgy elvezne a szexet akkor naponta 10x is akarna szexelni vagy ha olyan könnyen menne szex közben az orgazmus

Szex lényege az orgazmus.

Nők élvezitek a szexet ? A behatolást? Könnyedén elmentem szex közben? Van olyan hogy aktus során csak a parotok megy el ti meg nem? Volt már olyan veletek hogy nem ereztetetek semmit a behatolasnal semmi izgatot jot vagy rosszat? Inakbb csak semleges és unlmas volt ?


2018. dec. 9. 23:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

"Szex lényege az orgazmus". Hát nem.

Elvezetes a behatolás, hogy vmi kitölti a puncit. Az orgazmus egy plussz dolog. De élvezni az együttlétet anélkül is lehet. Alapból a legtöbb nőnek csak csiklóorgazmus jön össze. Akkor ha csak az orgazmus számítana, nem is kéne a szex. De qrva élvezetes megis az aktus, az előjáék a csók és minden.

2018. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

Nő vagyok multiorhazmussal és jup napi 3szexet igényelnék

Hidd el nem minden nő működik ugyan úgy. Pl míg remegös orgazmusom van néha spriccrlös valakinek csak sima 2orgazmus semmivel

Vagy egysem.

Szóval ne általánosíts kérlek.

2018. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

A szex lényege nem az orgazmus. Maga a folyamat is fantasztikus érzés. Előforduk, hogy nem élvezek el, a barátom meg igen. Na és? Sokkal fontosabb, hlgy együtt legxünk, együtt élvezzük a szexet, mint az, hogy elmenjek.

Egyébként élvezem a szexet, viszonylag könnyen megyek el, de napi tízszer sosem csinálnám, de a párom sem... De napi egyszer vagy többször igen.

Ha jó a partner, a szex is élvezetes, ennyi.

2018. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a szex lényege az orgazmus

Nélküle mégis mi értelme van az egésznek? Akkor csak meg rosszabbul érzem magam ha nem elegulok ki aktus során. Maszturbalni is azért maszturbalok hogy legyen orgazmusom. Engem a csók , ölelés nem elégíti ki

Valami baj lehet velem ha nem érzek semmit a behatolasnal ? Semmi izgatot nem érzek egyszerűen csak amnyit hogy mozog bennem és kesz , nem izgulok fel tőle

2018. dec. 9. 23:32
 5/30 A kérdező kommentje:

Kicsit igazságtalan hogy a ferfiak minden aktus során orgazmushoz jutnak , nők meg kieleguletlenul felizgulva fekudhetnek le aludni .

Természet intezhette volna úgy hogy egyforma legyen a két nem szexulais rendje

2018. dec. 9. 23:35
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Attól még nem az a lényege. Csak neked az.

S furcsa, hogy a többit nem élvezed! Akkor te tökéletesen meglennél a behatolás és aktus nélkül? Csak nyalással?

2018. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyos esetekben a nőknek könnyebben és gyakrabban van orgazmusa. Az oké, hogy a férfi sosem fejez be egy aktust, vagy maszturbálást orgazmus nélkül, a nők viszont masztival hamarabb el tudnak menni és gyorsabban is kívánják meg újra. Szex közben már más a helyzet, ott nehezebb lépést tartani a férfivel.
2018. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem izgat maga a behatolás mert nem érzek semmit közben , nekem az semleges.

El lennék vígan nelkule csak legyen orgazmusom. Nem szertem azt amikor esetleg másik megy el én meg nem és nekem kell később magamank megoldani hogy orgazmusom legyen. Számomra az orgazmus a legfontosabb hisz azért fekszek le valakivel hogy orgazmusom legyen, nem a csók meg az olleles miatt. Az nem elégeti ki a vágyaim. Csak a férfiét mert ő nekik mindig orgazmussal végződik az aktus , ők kielegulnek

2018. dec. 9. 23:44
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Miért látom azt ebben a kérdésben is, hogy jelenleg a két nem egymás ellensége? Na mindegy, akkor így állok hozzá én is a kérdéshez.


Egy férfi számára is lehet rossz a szex. Előfordulhat, hogy nem áll fel, mert stresszes, mert potenciazavara van, meg kismillió lelki oka lehet. Hasonlóan a szex élvezetével - ha olyan lelki állapotban van valaki, egyszerűen csak teher számomra a szex. Arról nem is beszélve, hogy a férfinak a szexben produkálnia kell, egy csomó íratlan protokollnak kell megfelelnie, ami ha nem jön össze, megszégyenül. Ha a nőt nem tudja csúcsra juttatni, az a férfi kudarca. Egy férfi az erő jelképe, és ennek a szexben is tükröződnie kell. Arról nem is beszélve, hogy a férfiak szexualitása kimerül annyiban, hogy felállít, dug, elélvez, alszik - arról miért nem szól senki sem a férfiaknak, hogy nem csak a farkuk okozhat nekik gyönyört?


Nem beszélve arról, hogy mi van akkor, ha egy nőnek van valamilyen intim játéka? A világ legtermészetesebb dolga. Na de ha egy férfinak van maszturbátora (igen, férfiak esetében nehogy intim játékoknak nevezzük, az már a nőké - kell valami név, ami egy férfi számára megszégyenítő, mert hangsúlyozni kell, hogy ez szégyellnivaló), akkor rögtön kapja a megbélyegzést, hogy b_zi, képtelen felszedni egy csajt, vagy épp olyan ocsmány, hogy senkinek sem kell.

2018. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát elég furcsa számomra. Amúgy a pasik sem mindig élvezik, attól még hogy elmennek.

De csak a pasik vonzanak? Mert egy lánnyal nem lenne ilyen felesleges behatolás problémád. Egyszerűen mindketten kielégítenétek egymást.

2018. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!