Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen a Snapchat neve ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a Snapchat neve ami finoman a szexre utal?

Figyelt kérdés

És hol találjak rajta ismerősöket ? Random beírjak neveket és adjam őket hozzá ismerősnek ?


Bocsi a hülye kérdésekért, de még sose volt snapchetem és most nyílt rá lehetőségem, hogy használjam (tini kortól egy kapcsolatom volt aminek mostanában lett vége).


Lányok, ha egy idegen szexuális jellegű nevű felhasználó hozzá adna titeket elfogadnátok ? És ha igen hogyan tovább ? Egyből farok kép ? :DDD



2018. dec. 11. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
🙄😤
2018. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?
2018. dec. 11. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom,hogy ennyi ésszel életben tudsz maradni.
2018. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem hiszem el
2018. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Snapchat olyan mint a Viber vagy a Whatsapp, ember:D oda telefonszám kell, azt meg senki nem fogja megadni csak úgy... mondjuk én több csajt meg tudtam innen ismerni, akikkel viberen beszélgetek, de én diszkrét vagyok, és nem adok ki senkit:P nálam ez alap:)
2018. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a snapcheten felhasználó neved van "ember"
2018. dec. 11. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg telószám... mert volt róla szó hogy volt rajta egy biztonsági rés amin keresztül vissza tudták fejteni:)
2018. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem jelölnem vissza, többször kaptam már idegenektől ilyen képet és ebben semmi vonzó nincs. Neked miért jó idegeneknek küldözget mi a farkad ? Nem felsz hogy valaki feljelent ?
2018. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előtte megbeszélném, hogy nyitott-e a dologra és csak annyi, hogy elküldöm neki magában nem jó csak, ha kapok én is cserébe.
2018. dec. 11. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a snapchates tema valahogy engem is izgat , de csak ha oda vissza megy a dolog akkor van ertelme , feleslegesen nem kuldozget az ember.. 21/f
2018. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!