Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak körében az arcra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak körében az arcra ülés (facesitting) milyen gyakori fétis?

Figyelt kérdés
Én rendkívüli módon imádom, már egy ideje el se tudnám képzelni a szexet egy jó kiadós, legalább 10-15 percig tartó arcra ülés nélkül. Szinte már jobban élvezem, mint a dugást, mámorító örömérzetet okoz, mikor 69-es pózban a nő hátsója teljesen beteríti az arcomat fel-felcsusszanva egészen a homlokom tetejéig. Tény, hogy közben szakaszosan 10-20 másodpercekig egyáltalán nem kapok levegőt, viszont a kimagasló szintű intimitás érzetért cserébe bőven megéri az a kis kényelmetlenség. 20 mp-ig simán kibírom egy nagyobb levegővétellel légszomj nélkül.
2018. dec. 14. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ritka

Engem a pasim ki sem nyal...

2018. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van. Ami azért is furcsa, mert alapból domináns vagyok a szexben, de itt imádom, amikor egy nő lovagol az arcomon. Mondjuk az ilyen megalázó köpködés meg pofon, meg bdsm hülyeségek már nem, csak maga a nyalás akár punci, akár popsi és hogy úgy használ ahogy csak szeretne.
2018. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4 partnerbol 1 partneremnek ez is volt a fetise. Igy az arcara ulve nyalathattam magam barmikor :)
2018. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó és izgató nekem is a 69-felállás amikor is így kényezthetem a nőt és persze kölcsönös! Szeretnék egyszer ebben a formában élvezni !
2018. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy fétisem, de izgató és abszolút benne vagyok ha úgy alakul :)
2018. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem főleg hogy segg fétisem van.
2018. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, imádom. :)


22F

2018. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem, viszont a talpak az arcon vagy legalább az egyik talp az arcon (vagy esetlet OTT) győzelmi pózban nagyon ízgató tud lenni.
2018. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
100%
Igen, izgató, pláne ha ráguggol az arcomra.
2021. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!