Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használtatok már szexhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtatok már szexhez pénisz gyűrűt? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Tényleg vastagabb lesz kicsit a pénisz tőle? Férfiaknak milyen érzés? Nőként kérdezem, izgat a gondolat, hogy páromnak vegyek egyet.

2018. dec. 19. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Használtam többfélét is. Nem veszélyes, minimálisan lesz nagyobb 1-2 mm esetleg. Talán inkább egy picit keményebb lesz. A rezgés szerintem nekem nem igazán okozott plusz örömet csak érdekes egy kicsit. A lánynak szerintem jobb, főleg ha eléri a csiklót mondjuk. De ahhoz tövig be kell rakni szóval olyan lány is kell akibe befér. Esetleg lehet, hogy nem a tövére húzni de szerintem akkor hátra fog csúszni.
2018. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
picit vastagabb lesz, mert nem engedi ki a vért, de ne számíts óriási különbségre. Érzékenyebb is lesz minden odalent. Egy élménynek jó, csak ügyelj, hogy megfelelő méret legyen
2018. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyon kiakartam próbálni hogy huhh de jo,se szerintem nem nagy szám!!Szex felénél levettuk a kukába landolt.Semmi plusz jo erzetet nem ad.rezegni rezeg,de nem ott ahol kéne.
2018. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hasznos :).

Valóban jobban áll tőle, és kevésbé lankad.

2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor én nőként nem sok különbséget tapasztalok, csak a páromnak lesz intenzívebb tőle, ha jól értem?
2018. dec. 19. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

hát igen, hacsak a pasidnak nincs problémája a keménységével, akkor te nagyon nem fogsz többet észre venni tapintásra odabent, max tovább tart vagy párod máshogy reagál majd dolgokra ami miatt neked is lehet jobb.


De egy másik ami lehet számodra izgató tud lenni, ha úgy orálozol neki. Mert a kidagadt pénisz felülete teljesen más érzésre, amit azért a szádban nagyon is fogsz érezni (de a puha punciban annyira már nem)

2018. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább te fogod kissé jobban érzékelni. Nyugodtan próbáld ki, nem veszítesz vele semmit, max többet nem használod :) Nekem érdekes módon a barátnőm néha szokta mondogatni, hogy használjuk de én nem értem miért :D


(#1-es vagyok)

2018. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi egyszer próbaként vettünk durexot. Barátnőmnek úgy bejött, hogy azóta szexshopban beszereztünk egy minőségi darabot, nem egyszerhasználatosat. Neki mondhatom igazán bejött.
2018. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejött.

Még jobban megtudtam rakni a nőt.

2020. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyebben tudtam intenzívebb orgazmust adni.
2020. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!