Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik heterók de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik heterók de pl buliból belemennek egy leszbi csókba, általánosságba heteró kapcsolaton belül bevállalósabbak mint akik elhúzódnak egy másik lány csókjától?

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk hülyeségből vagy egy buli hevében le akar smárólni egy barátnőjét egy másik lány, melyiket tartjátok bevállalósabbnak a saját kapcsolatában, aki bele megy a csókolózásba, vagy aki nem?

És mért?



2018. dec. 20. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nem kell ku.rvulni ahhoz hogy a pasijával bevállalós legyen az ember.
2018. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Az aki saját nemével csókolózik nem hetero minimum biszex

De ez amúgy nem jelenti feltétlenül azt a párkapcsolatában is be vállalos


24N

2018. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A nem feltétlenül, az oké, de most ha dönteni kell igen vagy nem, de akkor inkább úgy kérdezem hogy vagányabbnak tartjátok?
2018. dec. 20. 09:06
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. szánalmasnak, hogy csak így tudja felizgatni a csávóját. Ha meg nem a pasi miatt meg a kirakat nyali-fali, akkor még szánalmasabb: hiszen megcsalja a párját. Félrelépni meg vagány, hanem gerinctelen dolog.
2018. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*nem
2018. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz, azelött is bevállalós voltam hogy csokoloztam volna lánnyal
2018. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

hát, párom is ilyen, és annyiban bele ment, hogy kipróbálta milyen egy lánnyal, a szemem láttára.


De általánosságban ők nem bevállalósabbak, ha ilyen anál meg hasonlóra gondolsz

2018. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfit látnál másik férfival csókolózni, el tudná veled hitetni, hogy heteroszexuális?
2018. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Én pl. buliban részegen sem csókolóztam csajjal, semmi ingerem nincs rá, pedig be szoktak néha próbálkozni. Ettől függetlenül elég bevállalós és kísérletezős vagyok a párommal.
2018. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Aki csajjal csokolozik csajkent, az sosem hetero, barki barmit mond, tehát értelmetlen a kerdes.
2018. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!