Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha lefekszetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lefekszetek egy nővel, csak akkor akartok következő alkalmat, ha jó volt vagy akkor is, ha éppen nincs más?

Figyelt kérdés

Én csúnya vagyok és szerintem szexistennő sem vagyok, mégis akar második alkalmat és nem tudom, miért. Nem tudom elhinni, hogy velem lehet élvezni a szexet. Szex közben el tudom magam engedni, ez fura. Talán beletörődtem, hogy én nem vagyok értékes és emiatt nem görcsölök ezeken. Igaz, nem vagyok fadarab, szopni is szeretek, de nem vagyok nagyon tapasztalt, így gondolom annyira jó sem vagyok.

Ráadásul ez a férfi magas, izmos, jóképű... egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tetszettem neki. Hogy élvezte a szexet.

Ezért kérdezem, hogy akkor is szeretnétek következő alkalmat, ha annyira nem volt jó, de épp nincs más? Vagy csak akkor, ha bejön a nő? Gondolom ha nagyon sz#r, akkor azért nem akartok még egyet...



2018. dec. 22. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A női túlbonyolítás. Örülj, hogy jó volt, és, hogy lesz még.
2018. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Bejössz neki, hidd el:)

De miért gondolod, hogy csúnya vagy?

Az is lehet, hogy nem vagy annyira szép, de csinosnak tart:)

2018. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha izmos, jóképű pasirol van szó kaphat mást is egy éjszakára.

Lehet te úgy érezted nem vagy jó, de neki tökéletes voltál.

2018. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külső nem minden és jó lehetsz a szexben :) viszont lehet, hogy amúgy meg nem vállalna fel, de kinek is hiányzik az, ha jó vele a szex :) 23/F
2018. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ezt olvasni, hogy valakinek ennyire nincs önbizalma és ennyire lebecsüli magát. Az az igazság, hogyha szeretne következő alkalmat akkor valószínűleg jó volt neki veled lenni és az is valószínű, hogy vonzónak tart, mivel általában olyannal nem fekszünk le aki nem vonzó számunkra.
2018. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem. Örülj neki hogy akar még belőled. Gondolj bele ha le lépett volna akkor most az lenne a gond hogy milyen szemét patkány stb stb..........
2018. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem örülj neki, hogy ilyen randán is megpiszkált :) de jó jel, hogy vissza jön :) ezek szerint nem kapott el fertőzést :)
2018. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak simán örülnöm kellene. Csak tényleg őszintén meglepődtem. Azt meg nem tudom, hogy felvállalna-e...szerintem igen, mert nincs gondja velem mutatkozni, sokszor át is karol az utcán. Én mondtam az elején, hogy csak szex legyen. Mondom úgyis lelép utána.

Ja, és az nem lett volna baj, ha lelép! :) én másra nagyon nem számítok általában.


Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok! :)

2018. dec. 22. 14:38
 9/23 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi a csúnya az relatív! Kép alapján lehet csak eldönteni. Küldesz magadról?
2018. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is meg néznélek. Nem hiszem hogy annyira csúnya vagy. Amúgy is minden nőnek van szépsége. ;)
2018. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!