Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagy baj ha 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy baj ha 21 évesen sosem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de sosem volt barátnőm, nem tudom, hogy milyen szerelmesnek lenni. Nagyon rossz érzés...:(

Nagyon le vagyok maradva a többi 21 éveshez képest szerintem:(


2018. dec. 23. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 35 vagyok, és én sem voltam még szerelmes

Pasijaim voltak, de ennyi.

2018. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy lemaradva 29 éves vagyok és még kapcsolatom sem volt nemhogy szerelem. Szóval időd van;) 29F
2018. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni.majd ha már elmúltál mondjuk25 és megcsak a fabtaziad sem mozgatta meg senki akkor már aggodhadtsz szerintem
2018. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy voltak kapcsolataim, de úgy igazán szerelmes 25 évesen lettem. Amúgy meg nem ciki ez, majd megtalálod azt a lányt akiért teljesen oda leszel
2018. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én voltam szerelmes általános suli 7.osztalyban ,de pasim még nekem se volt ,bár fiatalabb vagyok mint te 5 évvel ,de lehet nekem se lesz pasim 21 évesen és én max 25 éves koromig bírnám ezt az állapotot .utána megvaltoznék...
2018. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam lemaradt ,hogy : L
2018. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: mit értesz megváltozás alatt?
2018. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj
2018. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!