Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiányzik ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

Az van, hogy beszélgettem itt egy huszonéves sráccal (szexuális kategórián belül írt rám, egy "huncutabb" válaszom kapcsán). A beszélgetésünk odáig terjedt, hogy ő küldött a testéről, illetve az arcáról is képet, én meg csak a testemről egy egész alakosat. Még mondott nekem olyanokat is, hogy mit csinálna velem, meg ilyen nagyon bugyinedvesítő dolgokat, amitől én belepirultam a zoknimba, de így ennyi.

Ez történt kb. egy hónapja, és azóta nem is beszéltünk.

De éreztem, hogy valahogy nagyon hiányzik a társasága...

Most rá akartam írni, de törölte magát...

Pedig én szerettem volna még beszélgetni vele, vicces volt kétértelmű üzeneteket váltani. És másról is szívesen beszélgetnék vele..

Szerintetek normális, hogy így érzek??

Annak ellenére, hogy a legutóbbi beszélgetésünkkor elég bunkó volt.


1_/L



2018. dec. 25. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Csupán imponált számodra a beszélgetés, az hogy valaki foglalkozott veled, valakit érdekeltél.
2018. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik az intimitás, meg, hogy valaki szexuálisan foglalkozzon veled. Ha gondolod, küldj képet (arc nélkül) és beszélgethetünk ilyenekről.
2018. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom szűz vagy még és felizgattak ezek a beszélgetések!
2018. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg igazatok van.:/

Bár én úgy érzem, hogy inkább az ő lénye fogott meg ennyire. De most már úgyis mindegy.

Btw, szexchat ajánlatokra nem írok vissza.

2018. dec. 25. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet én is tudok csinálni a lányokkal. 22/f
2018. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
😒
2018. dec. 25. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak jól esett beszélgetni vele és azóta nem volt ilyen jellegű beszélgetésben részed. Egyébként nincs ezzel semmi baj, én is imádom az ilyen jellegű beszélgetést, imádom a magyar nyelv kétértelműségét :)

32 F

2018. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, szimplán jól esik a törődés. Én azért óva intenélek az ilyen "kapcsolattól". Szórakozásnak elmegy, de ne vedd soha komolyan, az itten hapsik 99%-ának nincsenek komoly szándékaik! És arra is vigyázz, hogy ne legyél felismerhető a képeken, mert bármikor visszaélhetnek velük! Nem tudhatod, hogy a monitor másik oldalán tényleg egy huszonévessel beszélgettél-e vagy egy kéjsóvár ötvennessel, (arc)képek ide vagy oda, azokat bárhol lehet szerezni.
2019. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!