Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelankadok az olyan pózokban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelankadok az olyan pózokban, amikben nem én dominálok teljesen. Nagyon csodálkozom, hogy ennyire nem bírom jól. Min változtassak?

Figyelt kérdés

Konkrétan ha nem misszionáriusban vagy annak valamilyen változatában vagyunk, esetleg abban, amikor teljesen ráfekszel a nőre hátulról (persze úgy, hogy nem nyomod) ( [link] ), akkor nem áll a farkam teljesen keményen, inkább csak ilyen félmerev állapotban van.


Lovaglóban pl rendszeresen kicsúszik, pedig amúgy nem kicsi, 17 cm. De sima kutya pózban is ugyanúgy kb félmerev, ott is vigyáznom kell ki ne csússzon. Nagyon, úgy értem NAGYON koncentrálnom kellett, amikor az életben egyszer-kétszer sikerült, hogy mégis kemény legyen ezekben a pózokban teljesen. Gumiban és gumi nélkül is ugyanez a helyzet. Már rájöttem, hogy lelkileg valahogy az zavar, hogy ilyenkor nem én irányítok szinte teljesen, mint ahogy azokban a pózokban amiknél nincs baj.


Mit lehetne tenni?


2018. dec. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutya pózban is te irányítasz pedig...
2018. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan lányt keresni, aki ezt szereti.

Én is csak azt szeretem, ha a partnerem irányít. De nem keresek senkit.

2018. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

Kutya pózban is a nő tud úgy csinálni, mintha "ugrálna" a farkadon, kb mintha fordított lovagló pózban ugrálna. Így ráng a farkadon előre-hátra, ha a te tempódra még rá akar segíteni. Tehát így veri rá a seggét előre-hátra mozdulattal még a farkadra így extrában.

2018. dec. 26. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd erősen egy helyben a csípőjét...
2018. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vitatkozni akartam, hanem csak hogy légyszi te is az eredeti kérdésre válaszolj és segíts, elvileg arról szól ez az oldal. Köszi!
2018. dec. 26. 17:03
 6/7 anonim válasza:
Attól ha te vagy alul lovaglóban még meglehet egy lányt rendesen dugni.
2018. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nőként azokat a pózokat a pózokat jobban szeretem, amikben én dominálok.


Ilyenkor az tetszik, hogy tudom, hogy a pasi bármelyik pillanatban át tudná venni az irányítást, mégis meghagyja nekem, hogy úgymond "élvezkedjek."


Lehet, hogy nálad az a baj, hogy alárendeled ilyenkor magad a nőknek és ez a férfiasságodat tönkreteszi.


Gondolkodj el azon, amit írtam, hogy akár az ilyen pozíciókban is könnyedén át tudnád venni az irányítást és szerintem rendben lesz a dolog.


Pl. Ha ugrál rajtad, tartsd a kezed a csipőjén, tartsd neki úgy a péniszedet, hogy tudjon rajta kényelmesen mozogni. Én szeretem azt is, ha a pasi "magára húz".

Ha kutyapózban vagytok, akkor meg fogd meg erősen a derekát és te húzd magadra.


Ha fejben arra gondolsz, hogy fizikálisan sokkal erősebb vagy az adott nőnél, aki ráadásul a péniszeddel kényezteti magát, akkor szerintem bármilyen pozícióban megállnád a helyed.


21/N

2018. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!