Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy hirdető a rosszlányokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hirdető a rosszlányokon azt írja, hogy csak 21 év felett fogad, de én csak 19 vagyok akkor ha felhívom megkérdezzem, hogy ez nagy gond-e neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert ha nem mondom el lehet élőben kiderülne, mivel még nem voltam együtt úgy senkivel

2018. dec. 27. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán elkéri a személyidet?
2018. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja
2018. dec. 27. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2évet nyugodtam bekamuzhatsz,nem fogja érdekelni
2018. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a két év nem számít már
2018. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csajt úgyis a lóvé érdekli, nem a korod. A kérdés az, hogy miért adta ezt a korhatárt meg. Szerintem az a célja, hogy a komolytalan bunkó és gyerekes kuncsaftokat kiszűrje. Bár szerintem ez a kor nem garancia erre, de hátha. Persze lehet, hogy vannak elvei, de fene tudja. Olvastam egy könyvet néhány prosti életéről, és kiderül, hogy nem lehet egy kalap alá venni őket sem.
2018. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És azt elmondjam-e hogy szűz vagyok vagy ne?
2019. jan. 24. 11:38
 7/8 anonim válasza:
Egy prostival akarod elveszteni? :d
2019. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne szard már össze ennyire magad egy prostitól!

Lehetőségek:

1. "Szia, láttam a hirdetésedben, hogy 21 éven felülieket fogadsz, de azért remélem, nem gond, hogy 19 éves vagyok, és veled szeretném elveszíteni.) Ha ez van, akkor később nincs para, ha bevállal. Ha nem vállal be, akkor meg keresel másikat, nem értem, mit kell ezen szarakodni, amikor ezrével vannak.


2. szüzességet mondod, korodat inkább elhallgatod, úgyis rájön, hogy mi a pálya, de ha normális vagy, akkor csak a pénz érdekli.


3. Mindent tagadsz, aztán vagy rájön vagy nem. Szerintem igen.


Valahogy szerintem úgy korrekt, ha vállalod magad, és akkor neki is szabad döntése van, hogy vállal-e téged.


De ne csodálkozz, ha átba-szod, hogy ő is átba-sz téged.


Ismétlem: ezerszámra vannak, miért pont ő kell?!

2019. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!