Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi tanárok/professzorok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tanárok/professzorok, észre szoktátok venni, ha egy diáklány oda van értetek, vonzódik hozzátok stb? Esetleg leállnátok tanítvánnyal flörtölni? Vagy ha úgy alakul, meddig mennétek el vele? Elhinnétek neki, hogy nem csak a jobb jegyre megy? 20/L

Figyelt kérdés

Ezalatt most nem azt a szituációt értem, amikor a buta kislány naivan odavan a jóképű tanár bácsiért. Már jó ideje észrevettem, hogy a 40+ koroszály az esetem. Szerintem azért találom vonzónak, mert általában már érettek és tapasztaltabbak. Illetve tetszik, az is ha valaki okos, és ha tanár az illető, nyilván arra asszociálok, hogy elég tudással is rendelkezhet. Már gimnáziumban észrevettem, de most egyetemen pláne előjön. Látom, hogy ért ahhoz amit tanít (főleg ha ott van a neve előtt a "dr") és ez beindít bennem valamit. Egyszerűen izgat, ahogy magyaráznak, ahogy valami újat tanítanak átéléssel. Valószínűleg van egy kis apakomplexusom is... :)

Gimnáziumban volt aki észre is vette, hogy szimpatizálok vele, viszont volt olyan akinek én vallottam be később, mert ő nem gondolta volna. Most egyetemen is van pár tanár, akik úgymond nagyon bejönnek, és magamat ismerve biztos próbálkozni fogok náluk óvatosan.

Rosszindulatú "oltogató" kommentelők kérem kíméljenek, tudom, hogy ez nem tejesen normális, már magamtól is rájöttem... de nem tehetek róla, egyszerűen úgy érzem ez gyengém, tüzelek, ha a közelemben vannak. Nagyon sokat fantáziálok órán (egyenlőre nem részletezném, hogy miket), sajnos néha a tanulás rovására.

Ha lehet, értelmes válaszokat szeretnék, de véleményeket, tanácsokat, ötleteket is szívesen fogadok, azért írtam le a dolgokat az én szemszögemből. :)



2018. dec. 31. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Én eddig nem vettem ilyet észre, de ha kölcsönös a szimpátia, akkor vevő lennék a dologra.
2018. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy itt túl sok magasan kvalifikált résztvevő van...
2018. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Egyértelmű, hogy IGEN!

Sok egyetemen és fősulin nyílt titok, hogy a tanár úr végigdugja az évfolyamot.

Sőt! Van olyan fővárosi egyetem, ahol az ott dolgozó házaspár szemezget fiúkat és lányokat hármasra! Komolyan!

2018. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Második kommentelő, én is ettől félek, de egy próbát gondoltam megér.
2018. dec. 31. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetbe kerültem kisegítettem és ha nem is egyetemen de tanfolyamon vizsgáztatni kellett és végül nem lett semmi a dologból de ott is az egyik fiatal lány próbálkozott, de rögtön az elején érzékeltettem vele hogy most vizsga van de ha utána szeretne valamit amint ki kerülünk a vizsga helyzetből akár történhet is valami. Még egyetemista ként sem féltékenykedtem sosem azokra a már mondjuk harminc feletti oktatókra akik lejöttek a mi bulinkra és csajoztak, szóval nem éreztem úgy hogy a vadászterületemre tévedtek volna mert nyilván amelyik lányoknak ők jöttek be nekik én nem.. Csak óvatosan és hajrá azt ne felejtsd el hogy aki a másik oldalon van nekik azért főleg az elején figyelni kell mert egy flörtért vagy pásztoróráért egy jó állást nem szívesen kockáztat az ember fontos hogy biztonságban érezzük magunkat és ne kelljen attól tartani hogy ha esetleg nem úgy alakul a flört vagy kapcsolat akkor a lány mindent ellenünk fordít..
2018. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Pályát tévesztettem!
2018. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Amit kifelejtettem hogy a Dr. az én nevem előtt is ott van de ha egy fiatalabb tanítványomnak megtetszek akkor valóban ne csak a pénzeszsákot lássa bennem hanem valami mást is..
2018. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 October15 ***** válasza:
86%
6.: Én nem. :D Már alig várom, hogy meglegyen a PHD.. :D Apakomplexusos lányok itt jövök! :D
2018. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Le kellene csukni az ilyen tanárokat, és ott majd jól megdugná ŐKET a helyi gorilla!
2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

9.-nek.


Ezek a diákok 18+ évesek, ráadásul ÖNKÉNT szopnak a diplomáért!

2018. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!