Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy nez ki egy olyan punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nez ki egy olyan punci amit az orvosok alakitanak ki a ferfi nemiszervekbol? Linkelnetek?

Figyelt kérdés
Es ezt mennyire lehet hasznalni szerintetek? Ha nem nedvesedik akkor minden szex elott tele kell nyomatni sikositoval? Nem akarom magam atmutettni, de regota erdekel milyen is lehet egy ilyen punci, csak en hiaba kerestem nem talaltam kepet
2018. dec. 31. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan,az ilyen nem punci
2018. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, de en meg sose lattam ilyet es kivancsi vagyok
2018. dec. 31. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsinak én is kíváncsi vagyok, mellesleg nyilván síkosítani kell.
2018. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Privátban küldök videó linket mert eleg brutális innen letiltanak
2018. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megtudják csinálni mint a "rendes" puncit. De akkor már h el tudd képzelni akkor egy élethű műpunci csak nem szilikonból hanem bőrből és izomrostból
2018. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
100%

Csak az ellenkező verzióról láttam még videót. A kommentek alapján a célközönségnek tetszett.

Pasiból vagyok szóval alapvetően nem a péniszt tartom a leggyönyörűbb dolognak a világon de ez hát.. nem lennék a helyében az biztos. Más részről megoldásnak megoldás.

2018. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
Az internet tanulságai alapján: Pár nagyon elcseszett műtétet leszámítva egész "hihető" az eredmény.
2019. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katolikus plébános ***** válasza:
Igen, Puruttyán volt egy videó " így lesz Petiből Petra " címmel egy nemátalakító műtét saccccc 7 éve.
2019. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!