Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig én kezdeményezek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezek és sokszor elutasít. Miért? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

4 évé vagyunk együtt a barátommal (vőlegényemmel) és soha nem szexeltünk sokat. Egyikünknek sem hiányzott, hogy naponta csináljuk, de amivé ez az egész fajult, az szerintem biztosan nem normális dolog.


Nagyon szeretem a páromat, ezért havonta legalább egyszer megpróbálom neki megmagyarázni, hogy nekem ez így nem jó. Olyankor mindig azt mondja, hogy majd változtat, de valójában mintha a falnak beszélnék.


Mindig én kezdeményezek és nagyon sokszor vissza is utasít, de ha rá kell várnom, akkor havonta kb. egyszer sem szeretkeznénk.


Meg akarom ezt javítani, mert nagyon szeretem. Mit tegyek?


Azt mondja, gyönyörű vagyok. Azt mondja, szexi vagyok. Azt mondja, jó vagyok az ágyban. Akkor mégis mi a probléma??

Azt mondja, fáradt. Nincs kedve. Fáj valamije.


Ha bevetek valami izgalmas dolgot, arra többnyire vevő, de akkora nagy baj, ha néha én is el akarok csábulni??


Nagyon várom a válaszaitokat!


23/L


UI: havonta kb. 2x szeretkezünk és én kezdeményezek.



2019. jan. 3. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta kb. 1 x szexelnék, egész nap fűtöm a párom, de nem vevő rá. Cseréljük el őket! F/60
2019. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon-nagyon nem OK.

Én 3 éve vagyok együtt a párommal (45/F) minden nap szexelünk, hétvégén többször is.

Ha most nem egyezik az igényetek akkor mi lesz később?

Szembe kell nézni a tényekkel: nem vagytok egymáshoz valók.

Ha mégis úgy döntesz hogy együtt maradtok akkor le kell mondanod a rendszeres szexről, mert a havi 1-2 az nem rendszeres.

2019. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet h van valakije?
2019. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagytok egymáshoz valók de az hogy ő havonta csak 1x igényli elég gyanús... tarts szeretot vagy lépj tovább
2019. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a Comedy Central-en nőtt fel és teljesen átvette Sheldon karakterét.

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy több kényeztetésre vágysz.

A barátod apja biztos nem tanította meg a gyereknek, hogy egy nőnek a testét rendszeresen ápolgatni kell.

2019. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!