Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdjek neki az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki az első orálnak?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom,és én is én vagyok neki az első.Ma kicsit jobban gel volt izgulva,és megkérdezte,ha le akarom-e szopni.Először azt mondtam hogy nem...de utánna jobban elgondolkoztam rajta,és rájöttem,hogy valamennyire én is akarom.Végül nem lett semmi belőle...többször is eldöntöttem,h megcsinálom,de valahogy mindig valami viszzatartott.Szeretném,hogy jó élmény legyen számára,vagy legalábbis ne roszzúl emlékezzen vissza majd rám.

Szóval,hogy is kezdjem el?

Ha tudnátok,irjátok le kérlek teljesen az elejétől a dolgokat.

És nők,titeker nem zavar ha a párotok néz eközben,vagy egyáltalán szokott?

Nagyon köszönöm bárkinek is a KULTÚRÁLT válaszát.

18l


2019. jan. 4. 00:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*fel
2019. jan. 4. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Előbb nyaljon ki. Orgazmusig! Ha nem teszi, akkor önző kis buzeráns.
2019. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak csókolgasd, nyalogasd, s a makkját vedd a szádba. Nyelveddel köröz rajta. Aztán később már próbálhatod bevenni is a szádba.
2019. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak szólok, hogy szexuális frusztrált (kiéhezett) vagyok, az előző válaszoló meg elég szépen leírta...
2019. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ezt egy megkérdezte, hogy "nem akarsz leszopni" akkor kergesd el a ködöt magatok körül, mert neki nem te vagy első!

Egyébként (majd később erre rá jössz) minden új dolgot amikor kipróbálsz valakin vagy valakivel úgy lesz jó ahogy jön ösztönösen magatoktól, nem ahogy Jancsi és Juliska írja itt a gyakorin..

A háló szoba is a lakás része, mint a konyha, a rakott krumplit is valaki így szereti valaki amúgy.. Próbálkozz gyakorolj nektek nem biztos hogy az a jó ami másnak.. Majd itt írják az a jó ha tövig bekapod (lehet neked ez nem megy) és akkor majd fusztralni fog hogy nem tudsz örömet okozni neki, pedig ettől függetlenül is lehet. Vagy az hogy a torkodra élvez, lehet te ettől is rosszul leszel.. Aztán életed végéig elkönyveled hogy nem tudsz örömet okozni a párodnak mert azt írták egy fórumon?!

2019. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mertekben egyet ertek az utolso hozzaszoloval. Sose felejtsd egy hogy a szex az MINDIG ket ember kieleguleserol szol, nem egyerol.
2019. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bő nyállal
2019. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"megkérdezte,ha le akarom-e szopni."

Nekem is ez szúrt szemet, olyan "romantikus"...

2019. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!