Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek a rendszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a rendszeres strapon szextől, ha emiatt kevesebb a hagyományos aktus, akkor romolhat a potencia vagy csökkenhet a vágy a hagyományos szex irányában?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén, ha arra vágysz, hogy seggbe legyén szexelve állandóan, akkor miért nem fiúval vagy együtt.
2019. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezt gyakran alkalmazni mert a záró izmot tönkre vághatod. Szóval a rendszerességed napi szinten van az sok. Túlzott ilyen aktus esetén, potencia romolhat.
2019. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kérdés az, hogy ki használja kin?
2019. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mi egy 43biN/40biF házaspár vagyunk. Már kb 5 éve redszeres nálunk a strapon. Heti 3-4szer, van ilyenkor is sima aktus és nejemnek análba is. Ezen kívül van egy binő/biférfi baráti házaspár akikkel hétvégente összejárunk. Tehát férfitól is megkapom az anált. A prosztatám redszeresen helyre van rakva. Semmi baj a potenciámmal, sőt azóta még jobb. Rendszeresen hordunk vastag nyakú análplugot. Nekem most benn van, dolgozok. Széklet tartási probléma sincs, tény hogy azóta mióta megy az anál oda vissza azóta nem volt egyikünknek sem szorulása.


A hagyományos szex iránti vágyunk sem csökket. Reggel szinte mindíg, napközben pedig ha van rá lehetőség a hagyományos szex oltárán áldozunk. Kívánjuk és igényeljük ezt is.


Ha valakinek kérdése van, észrevétele, privátban szívesen válaszolok.

2019. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Basszus. Ennyi homi van már. Majd minden 2. 3. kérdes vagy bizu fiukról szól vagy arról hogy felcsatissal dugja meg a csaj. Nem hiszem el hogy ennyire kivesztek az igazi férfiak.
2019. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
4es vagyok. Homi az aki csak férfival pont. Hétköznap normális heterók vagyunk. Oszt pont.
2019. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én fiú vagyok de van tapasztalatom, mert átlagban 2-3 naponta kapok anált felcsatolhatóssal barátnőmtől. Nálunk sokszor elmarad a hagyományos aktus is, amikor csak oda-vissza análozunk. :) De ettől ugyanolyan potens vagyok, ugyanúgy kívánom őt, és ugyanúgy kívánom felcsatolhatóssal is. :)
2019. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!