Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan lányokkal/hölgyekkel akik alkalmi, egyéjszakás vagy kötetlen kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi komolyat, pusztán jólérezni magamat valaki/valakik társaságában, de ahogy észrevettem már a hasonló célú oldalakkn vagy appokon (pl tinder, badoo) is már mindenki kapcsolatot keres. Bármi tipp?

2019. jan. 8. 12:41
 1/10 Gyépésmérnök ***** válasza:
Nincs kiírva a lányok homlokára hogy egyéjszakås partnert keresnek. Neked kell a hozzáállåsoddal sugallni hogy elsősorban szexet akarsz. Amelyik így is benne van, az lesz az alkalmi csaj.
2019. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkinek a homlokára, hogy mit akar. Tinder féle oldalakon is rengetegen vannak, akik nem keresnek komolyat. Amúgy a discokat javaslom, na oda tuti nem komoly kapcsolatot keresni megy az ember lánya.
2019. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha ezt a kérdést fel kellett tenned, akkor jobb, ha inkább nem keresel semmit és sehol.

Egy ember, legyen az nő, vagy férfi, ha szexre vágyik, tudja hogy érje el.

Neked fogalmad sincs, tehát még kisgyerek vagy ehhez.

2019. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne a neten próbálj szerezni
2019. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Én lányként itt kerestem egyszer. Nem volt kínos, hogy hogy mondjam el, mire vágyom, egyszerűen konkrétan megírtam és olyanok válaszoltak, akiknek ez megfelelt. Volt egy-két számonkérés meg olyan, akinek számomra elfogadhatatlan vágyai voltak, de azokat hamar kiszűrtem.
2019. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Ne értem, miért fázik ma mindenki a kapcsolattól? Az érzelmektől?

Tudod, pajti, ha szexpartnert keresel, ha szexpartnert használsz, akkor voltaképpen te is szexpartnerként funkcionálsz. Téged is szexpartnerként használ a partnered. Ezzel csak az a bibi, hogy nem elég keresni valakit, aki hajlik a dologra, hanem magadat is tudni kell eladni. Ez egyfajta cserekereskedelem, ahol két gusztusos portéka cserél gazdát. De vajon meddig leszel gusztusos portéka? Meddig tudod eladni magadat? Akkor majd a prostikhoz mész, mert csajozni nem tanultál meg, amikor itt volt az ideje?

2019. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazán nem értem, miért kell konstans az ehhez hasonló kérdéseknél bunkón viselkedni.

Képzeld "pajti" nem félek az érzelmektől, egyszerűen csak jelenleg, nem érzem, hogy meg tudnék lenni 1 ember mellett tartósan, maximum idővel. Az, hogy te egy db kérdés alapján miket szűrsz le rólam a saját dolgod, de ne próbálj olyan érvekkel meggyőzni amik egyrészt nem relevánsak, mert nem ismersz, az igazság tartalmukról meg aztán végképp fogalmad sincs

2019. jan. 10. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Én buliba ismerkedtem meg egy sraccal utana meg parszor beszeltunk mikor felhozta.Szerintem barkit is talalsz őszintén tálald neki ne hitegesd es hidd el lesznek akik ugyis benne lesznek.19/L
2019. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Nyíregyi fiú vagyok, szívesen ismerkednék lányokkal szexkapcsolatra vagy barátság extrákkal kapcsolatra.

25/F

2019. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék, de még senki nem tetszett igazan aki nagyon bejon es jol eltudnam vele kepzelni plusz velem kb egyidos..

17l

2019. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!